A máme tu jedny zlaté nehty, které jsme nosila těsně před Štědrým dnem. Dnes se ještě chystám na nějaké další vánoční, které se mnou prožijí svátky :)

Tohle je taková velmi jednoduchá kombinace, kdy jsem chtěla vyzkoušet dva nové zlaté laky. 
Prvním znich, který je na většině nehtů je lak, který jsem dopředu dostala od kamarádky k narozeninám. Jsou od M&S až z Londýna :) Jde o krabičku se třemi krásnými barvičkami a tahle zlatá má název Golden glaze. Jedná se o teplejší zlatou s lehkým růžovým tónem. Krásně se lakuje ikdyž má lak maličký štěteček. Docela slušně kryje už v jedné vrstvě, ale aby to bylo dokonalé dala jsem dvě. Výdrž je velmi dobrá už třetí den a stále jako nový .)

Na prsteníčky jsem použila další nový zlatý lak a to Maybelline Brocades č. 220. Který je složen z maličkých zlatých třpyteček a větších růžových puntíků. Opravdu moc pěkný, originální kousek. Lakuje se dobře, ale pro plné krytí určitě dvě vrstvy. Výdrž je o něco lepší než u stříbrného kolegy.

A aby to nebylo jen tak (teda nudá :D) přidala jsem zdobení z vánoční Essence kolekce. Jedná se o něco jako fimo a jsou tam různé vánoční tvary. Já použila tvar lízátka a přiloženým lepidle jsem ho přilepila  na prsteníčky a poté zalakovala TP. Myslela jsme, že to nebude dlouho držet, ale už třetí den a pořád ok. Ani vlasy se za to nezachytávají. Jen je potřeba to víc na nehet přimáčknout a chvilku počkat. Možná by se to dalo i opilovat do tenčí placky. 
PS: Myslím, že snad ještě zítra nebo další dny Vám stihnu ukázat další vánoční nehty. A poté snad i článek s kosmetickými novinkami :) Také plánuji nějaké best výrobky za rok 2013.Ikdyž na blogu lehce budu už teď Vám přeji krásné a bohaté Vánoce a to nejenom bohaté na dárečky. Snažte si je užít a být v dobré náladě a s těmi správnými lidmi. Mějte se krásně :)