Konečně jsem se pustila do něčeho trošku složitějšího než jen jinak barevné nehty. Snad stihnu ještě něco dalšího, protože tohle mě bavilo (zdobení ěm baví jen bych mohla být šikovnější a stíhat..:D)

Dneska jsem na tvoření použila tyto laky:
Catrice- C04 Allure (LE Trilling me softly)
Maybelline - 219 (LE Brocades) více zde
ChG - Running in  circles
ChG - Glistening snow 
Essence - Joy to the world! (jen zlatá část) 


Na  většinu nehtů jsem použila lak z nové kolekce Catrice  (ano už je v R.), který je vlastně velmi tmavě červený až lehce do vínova (i kapku hnědé tma vidím) a obsahuje jemný červený shimmer. Ve dvou vrstvách je opravdu pěkně tmavý, sytý a krásně se mi na Vánoce hodí. Určitě nelakuji naposledy. Velmi dobře se lakoval a pěkně kryl. Na prsteníčky jsem použila už známý lak Maybelline, který je sám osobě krásný a s tou červenou se skvěle doplňuje. Ten se lakoval také dobře, jen pozor na ty puntíky, občas se hromadí na jednom místě. 
Prostředníčky jsem ozdobila vánočním stromečkem pomocí dvou kousků izolepy, poté jen vyplnila vzniklý trojúhelník zelenou ChG, která je v úžasné stromečkové barvě (vlastně je to jen plná tekutina třpytek - ale velmi dobře kryje). A jako sladkou tečku jsem na stromeček lákla stříbrným třpytkatým lakem ChG čárky v podobě řetězu na stromečku. A ještě vlastně špička stromečku, která je udělaná lakem Essence z vánoční limitky..pouze jeden puntík nahoru. Toť vše a vypadá to dle mě pěkně.. a hlavně nositelně :) Uvidíme co na to řekne okolí.

Co říkáte na tento nail art? Zatím se na složitější opravdu necítím, ale jsem ráda, že jsem aspoň něco vyzkoušela..:D

 Fajn den přeji :)