Máme tu Štědrý den a já Vám ještě než bude večerní dobré jídlo, cukroví, dárečky a pohoda s rodinou ukážu nehty, které dnes a snad i další dny budu nosit. Protože jsem včera nestíhla, protože jsem pekla vánočku, zdobila stomeček atd. tak jsem zvolila jen nalakované nehty bez zdobení.

Na většině prstů je poslední Maybelline Brocades, který mám a to v čísle 224. Jde o velmi pěknou červeno růžovou barvičku,která jeplná  o něco světlejšími třpytkami. Lak se krásně třpytí a vypadá trošku ohnivě a opravdu na dnešní den je naprosto dokonalý. A aby to nebylo úplně obyčejné přidala jsem ze stejné kolekce stříbrný 219, který měl původně přijít na prsteníčky, jenže jsem na to zapomněla a lakovala červeným, takže nakonec skončil stříbrný na malíčcích a vypadá to stejně dobře :)

Oba laky se lakovaly dobře a velmi rychle bylo hotovo. Dvě vrstvy, ale červený by stačil i v jedné silnější. Schnutí dobré a pro větši výdrž jsem přidala TP, takže je lak pěkně lesklý a hladký. Jen opět pozor a puntíky občas trochu zlobí jinak jsou to laky s velmi dobrými vlastnostmi.
Ještě jednou vám přeji krásné Vánoce, plné pohody spokojenosti a krásných chvilek s dárky, ale hlavně s rodinou a přáteli. Prostě si to užíjte a kašlete na povinnosti a stres. Taky se o to snažím, přece jenom člověk se musí i šetřit. Děkuji za přízeň a mezi Vánocemi snad nějaký článek bude, protože mě to baví..:) A vás snad taky :) Mějte se krásně :)