Rychle,rychle do Dmka mají tam tuto limitku od Maybelline a jde podle mě dost na dračku. Bohužel se k nám nedostaly všechny odstíny jako jsou v zahraničí, ale skoro všechny pěkné jo (jen mi chybí ten fialový). Pokud jsem dobře viděla máme tu 4 odstíny..stříbrný, zlatý, červeno růžový a černý. 

Tento stříbný je přímo božský..je to vlastně lak plný převážně stříbrných třpyteček, ale obsahuje i zlaté, které v určitém světle vykouknou snad ještě více než stříbrné. A tím pádem máte pocit, že je lak vlastně zlatý..takový malý chameleon..:) Krom těchto třpytek lak odsahuje ještě velké stříbrné puntíky.  Ještě jsme pod umělým světlem v laku zahlédla oranžové a jakoby zelené třpytečky. 
Lakoval se velmi příjemně už v jedné silnější vrstvě kryl velmi dobře. Ale skončila jsem u dvou, je to jistota. Schnutí docela rychlé a povrch je lehce hrubý. Bohužel však výdrž je velmi špatná (nepoužila jsem  teda TP),takže už druhý den mě po měnších kouscích lak opouštěl. Budu, ale lakovat brzo znovu a to už TP dám, takže se pak podělím jestli je to lepší.

Lak mě maximálně nadchnul..skvěle se nosí je velmi zajímavý chvilku stříbrný chvilku zlatý a ty velké puntíky tomu dodávají také svoje kouzlo. Podle mě skvělý lak teď na Vánoce či celkově na zimu :) Dělá moc elegantní ruce ;)Věděly jste o limitce? A láká Vás nějaký odstín třeba tento? Přeji úspěšný den ;)