Dneska po delší době článků jen o nehtech a zdobení přicházím s článkem o velmi povedeném toniku od české značky Bione. Tato značka je mi sympatická, jen to balení je takové zastaralé. Velmi dobrou zkušenost mám s jejich kondicionéry a moje mamka ještě s vlasovým sprejem na objem.

Tento tonik velmi příjemně a jemně voní po mandlích. Pleť velmi dobře odlíčí a dočistí, dokonce bych řekla, že je na tamponku víc špíny, líčidel než s kdejakou micelárkou (tedy víc toho sundá). Na pletí mi tonik nic špatného nedělá, tedy nepálí a ani pleť nevysušuje. Ale třeba přítel říkal, že ho trochu štípe, ale on má hodně citlivou pleť a tento tonik v sobě bohužel alkohol má....:( Ale aspoň z něj nejde cítit. Takže pro citlivou pleť ho nedoporučím, ale jinak by měl sednout všem. 
Dokonce ani v očích mi nic nedělal, ale na oči ho opravdu nepoužívám, na ně mi příjde moc parfemovaný. Dle popisku od výrobce navrací pleti ztracený tuk a upraví Ph to už zas úplně neposoudím, ale celkově pleť dobře nejenom odlíčí, ale i póry se méně zanáší. Ve složení je také glycerin, panthenol. 

Za mě jedno z nejpovedenějších toniků na pleť, které jsem vyzkoušela. Další mé oblíbené je od Lirene hydratační modré :)


Přeji Vám krásný a veselý Silvestr. Ať ho prožijete buď v hlučné a velké společnosti nebo jen ve dvou hlavně ať je Vám fajn :) A hlavně Vám přeji šťastný nový rok 2014 ať je úspěšný (to si moc přeji i pro sebe!!) a celkově hlavně ať jsme zdraví a šťastní a vše ostatní bude dobré. Mějte se krásně a buďte pozitivni to podle mě hodně chybí :) 
Znovu se spolu uvidíme v roce 2014 ;)