Hoho další vánoční kombinace..já teda jedu. A konečně je v ní i zelená..už jsme tu měly tmavé barvičky, červenou, zlatou, takže dálší je na řadě zelená.

A protože jsem to nechtěla jen zelené...tak je to opět kombinace laků.
Na většině nehtů je lak Golden rose z řady Holiday (tedy pískové laky). V krásně bílé zasněžené barvě, plný světle oranžových třpytek - taková světýlka ve sněhu. Lak je docela hrubý, ale není to nic hrozného. Lakoval se přijatelně, ale má dost tlustý štěteček a konzistencí je docela tekutý. Rozhodně pro plné krytí doporučuju 2-3 vrstvy. Schnutí docela trvalo, takže pozor nato. Ani výdrž nebyla nej..už kolem 2-3 dnů se začal loupat, ale opět záleží na nehtech a práci s nimi. Nj GS umí pískače líp ;)

Ovšem druhý lak od Miss sporty z řady Oh my gem! je božský. Jde o moc pěknou stromečkovou zelenou, který je ještě ke všemu plný třpytek v zelené a stříbrné barvě. Lakoval se moc dobře už v jedné! vrstvě plně kryl (a to je to vlastně lehce barvená tekutina plná třpytek). Schnutí bleskovka a výdrž 4 dny jako nový. Dle mě Miss sporty laky umí ;)

Kombinace se mi moc líbila i byla chválena...je to výrazné, ale ne moc a kdo si nedokáže představit celé zelené nehty může vyzkoušet to takto ;)Golden rose:
Nanášení + štěteček: 2
Výdrž: 3 
Vrstvení: 1
Schnutí: 3
Originalita, zajímavost laku: 1
Celkově: 2-3 dobrý lak

Miss sporty:
Nanášení + štěteček: 1
Výdrž: 1 
Vrstvení: 1
Schnutí: 1
Originalita, zajímavost laku: 2
Celkově:1 skvělý lak Co vy a zelená na nehtech? Nikdy nebo teď kolem Vánoc to jde? :)