Další vánoční kombinace tak uvidíme jak se vám bude líbit ;)

Jako základ jsem použila lak z nové kolekce Essence Happy holiday, který je vlastně dvojlak. Použila jsem pouze barevnou část..jedná se o tmavou barvičku - mix vínové a hnědé. 
Opravdu moc pěkná elegantní barva. Pokud třeba nemusíte černou, ale i tak máte rády tmavé nehty toto je jasná volba :) Na druhé straně laku jsou zlaté (vcelku velké) třpytky doplněné maličkými puntíky..tuto část určitě také brzy využiju na Vánoce.  Lak se lakoval božsky, stačí pouze jedna vrstva. Opravdu tak dokonale kryje málo který lak. Celkově se s lakem dobře pracovalo, štěteček je fajn,  lak nikde neteče ani se netáhne - dokonalost. Schnutí bleskové a výdrž zatím ok, ale jak mám  krátké nehty špičky se mi lakují huř a tak jsou velmi brzo ojeté, ale já to spíš přisuzuji nehtům a lak za to nemůže.

A aby to bylo vánoční přidala jsem nakonec lak na který už se tak týden třepu a to efektový lak od NYC, který je vlastně průsvitná tekutina plná zlatých šupinek různých velikostí. Oproti třpytkám Essence z tohoto dvoj laku se jedná o teplejší zlaté šupinky, kdežto u Essence jsou spíše studenější. NYC se lakuje velmi dobře, jedna silnější vrstva a máte nehet pěkně pokrytý. Šupinky se dobře rozprostřely a nikde jich nebylo moc. Schnutí mě překvapilo, protože bylo rychlé a nikde se nic nepohnulo.  

Ještě jsem vyfotila zlaté třpytky z dvojlaku Essence a také detailně ten NYC a jako další možnost je tu CHG - Champagne kisses. Všechny tyto laky udělají super parádu na nějakém tmavém laku a hned je to vánoční :)
Ještě odbočka ke kolekci Essence..kolekce je moc pěkná vánoční a za kuk stojí. Mě teda zaujaly hlavně dvojlaky a ještě fimo ozdůbky (nj vánoční nálada). Ještě jsem myslela, že si koupím efektový lak se sněhovými vločkami, ale nic nic. A proč? Těch bílých kousků je tam tak málo, že bych snad na nehtu měla jen jednu - škoda! Jinak zbytek kolekce už nic pro mě...prostě na nehtové věcičky je Essence pro mě pořád jednička..Fotka toho co mám bude na instagramu :)

PS: jak jsem si lakovala tyhle nehty úplně jsem si uvědomila jak je to úžasný relax, péče o nehty, lakování, zdobení...No úplná terapie..jsem ráda, že tady tento koníček mám, ikdyž né každý to asi chápe...A co vy? Máte to stejně?

Máte rády zlatou barvy? Předvším tedy v kosmetice a lacích?