Opět Vám ráda ukážu co jsem  letos dostala a jako vždy to není čistě jen za Vánoce, ale i narozky. Já už si ty dárky prostě nerozděluju stejně by to k ničemu nebylo. Takže jsou tady i dárky od přátel k narozeninám, vánoční už ,protože jsme itentokrát dávali vyrobené a dostala jsem papací věcičky, takže jsou uschovány v ledničce či spížce :)


Co na fotkách uvidíte: hodně kosmetiky :) 


Peněženka, štětce RT (toto je část sady Sam´s picks - dva štětce, které už jsem měla dostala mamka), dále jeden RT na oči a novinka houbička na make-up. Od Benefitu korektor a rozjasňující báze. Dále sada laků a pískáč od M&S i tvářenka ze stejné kolekce. Atomizér na vůni, kočka - stojánek na šperky. Bílá tužka Nyx a tělová Rimmel. Dále dva korektory jeden rozjasňujííc Loreál a jeden Catrice. Stín od Catrice. Sleek paletka stínů a tvářenek. Krém na nohy Avon, řasenka Astor, micelárka Ryor.Dál plechovka Palmolive s nejvíc voňavým sprcháčem a mýdlem. Bi-oil novinka v péči o pleť tělo atd. BBčko od Skin 79, make-up od Max factor - mimochodem je úžasný. Steamcream ve fialové plechovce. Rozjasňující pudr (spíš tvařenka) a tvářenka od Milani. Dálerozjasňovač a tvářenka Nyx. A balzámek na rty od Body shop. A v neposlední řadě parfém Guess.


Následuje taštička s výrobky Fa - tuhý deoš je moc fajn! Ještě tam chybí sprcháč :) A nesmí chybět laky, kterých je, ale nakonec docela "málo". Vánoční sada ChG, jeden Nubar, dva laky Milani a tři laky Kleancolor. Poté krabička miniatur Benefit. Náramek, který je jako pásek - úžasný je a dvoje naušnice. 


Na další fotce jsou dvě nové kabelky chybí už jen psaníčko, ale to má půjčené mamka :) Na fotce je vlatně ten nej nej dáreček, který máme už dva měsíce kočička Lilly, ještě chybí kocourek Felix :)Na fotkách už jen chybí kniha (letos tak  málo - ostatní co jsem chtěla dostala mamka :D), zimní fialový kabát, černý pásek, psaníčko, zimní boty, a nějaké věci do domácnosti - hrníčky, vázy, krásné konvičky na čaj (vlastně je to konvička s hrnečkem v jednom). Hrneček na čokoládu ve svetru, utěrky, kuchařka od Vaňka - nejlepší!

Na posledních dvou fotkách je společný dárek mě a přítele úplně úžasná těžká litinová pánev (dnešní steak byl nej co jsem kdy jedla :D, viz. instagram). A také můj nový miláček kuchyňský robot Eta Gratussino.A to je asi vše :) Vánoce byly úžasné nejenom díky dárkům, ale celkově byly docela akční (poprvé jsme byli s přítelem celé Vánoce spolu. Jedla sem večeři u jeho rodičů poté ještě rozbalovala doma s rodiči. Takže akční Štědrý večer. Další dny u babiček také byly super :) A hlavně měli jsme živý stromeček a celkově takovou svoji pohodu s koťátky ;) Které milují stromeček a pořád tahají baňky dolů a řetěz atd..no sranda :) 

Přeji příjemné dny a podělte se co Vás potěšilo pod stromečkem? :)