A máme tady i jeden kousek od She. Nějaké laky od nich mám ještě z let, kdy jsem nehty lakovala občas a tím pádem byly laky ještě ve starém balení a složení. Po tom, co She změnilo design mě nějak laky nelákaly..ani barvičkama a hlavně prý ani moc nevydrží atd.
Ale podzimní kolekce můj názor pozměnila a jeden kousek sem si domů odnesla. Uvidíme jak je na tom s vlastnostmi. :)

Lak má v základu hnědou barvičku s větší kapkou šedé a hlavně obsahuje zlaté třpytky, které jsou v tekutině docela utopené, ale i tak jsou na sluníčku pěkně vidět. Jen prostě nevystupují moc ven. Překvapivě (pro mě) se lakoval velmi dobře a vlastně stačí dát jednu silnou vrstvu. Já dala míň a to byla chyba, protože druhá vrstva se lakovala huř než první. Víc to lepilo a nebylo to tak rovné. Takže opravdu doporučuji jednu silnou. Ale já mám teda dvě. Schnutí super rychlé. Ale hlavně musím pochválit výdrž, protože ta mě hodně překvapila a dal úplně v pohodě 4 dny (a pokračoval by déle, kdybych nehty nepilovala). Takže myslím, že 4-5 dnů úplná pohoda. Potom spíš špičky než, že by odcházel v celých kusech.

Lak se mi moc dobře nosil pro někoho je to nudná depresivní barvička, ale mě se moc líbil a je opravdu elegantní. Taková tmavší nude barva. 

Ještě si na fotkách můžete všimnout změny tvaru nehtů. Vždycky jsem nosila do rovna zapilované.A teď..začalo to hodně oválnými nehty a skončilo lehce do tvaru mandličky..
No změnit tvar po 4 letech docela aktivního zájmu o nehty..:D.. je teda odvážné..uvidíme určitě to spíš budu střídat, než že bych pořád měla toto. Co na ten tvar říkáte? Doufám, že to jde trošku vidět..:D Ještě an tvaru stále makám..řeknu Vám rovné jsou jednoduší..


 
Nanášení + štěteček: 1
Výdrž: 1 
Vrstvení: 1-
Schnutí: 1
Originalita, zajímavost laku: 1-2 
Celkově: 1- skvělý lak
 
Co říkáte na lak..hodí se Vám na podzim? A je aspoň trošku vidět změna tvaru? Doufám, že se nedozvím, že je to odporné..:D  

Příjemný víkend přeji už skoro bude ;)