A máme tu po delší době jedno vrstvení. Tentokrát jsem (zase) podlehla fialové, ale konečně je to zase Opi, který tu také delší dobu nebyl. A klasika jeden prst jsem oživila glitrovým láčkem (essence tomu říká graffiti topper).

Fialový Opi je v podstatě taková zastřená fialová s kapkou šedé, která ho dělá více podzimní a takový více nenápadný. Ovšem lakoval se naprosto božsky, konzistence byla sice tekutá, ale i tak držel kde měl a nikde nestékal. Pro plné krytí je potřeba dvou vrstev, ale ty uschnuly opravdu bleskově. Ani jsem neměla potřebu dávat top coat (ano už zase na něj kašlu), protože lak byl hned suchý a ještě k tomu i pěkně lesklý. Výdrž je velmi dobrá, zatím třetí den a stále jako nový. 
Na prsteníček jsem použila blýskavý top coat z "nové" Essence limitky Be loud, který za nákup určitě stojí. V průhledné tekutině najdete maličké měďěné třpytky dále puntíky všech možných barev (vidím tam zelené, fialové, růžové). Některé jsou větší některé menší. Dále typičky chcete-li proužky zlaté barvy a také čtverečky převážně modré barvy. No takový malý cirkus, ale na jednom prstě (já bych se nebála jít i do všech) to vypadá skvěle. Je teda potřeba si s nanášením vyhrát, ale to je snad u každého třpytkáče. Vrstva nakonec není moc tlustá, ale i tak bylo schnutí delší i s naneseným TP.


Tento efekotvý lak bude podle mě ideální nejenom běžně, ale třeba na party či silvestr...:)Opi:
Nanášení + štěteček: 1
Výdrž: 1 
Vrstvení: 1
Schnutí: 1
Originalita, zajímavost laku: 3 
Celkově: 1- skvělý lak
 
Essence:
Nanášení + štěteček: 2
Výdrž: 1 
Vrstvení: 2
Schnutí: 2
Originalita, zajímavost laku: 1
Celkově: 2 velmi dobrý lak
 

Váš oblíbený efektový lak?  

Jinak jsme Vám ještě moc chtěla poděkovat za přízeň, čtení článků a komentování...Moc si toho vážím a děkuji ;-*