Minulý měsíc Odhalení nevyšlo a tak se Vám to tento měsic pokusím vynahradit. Musím říct, že pro mě je to odhalení velké, protože jsem o těchto linkách nikde nic nečetla a prostě je koupila..pak jsem si říkala, že jsem blázen, že s tekutými linkami mi to nejde a pak překvapení roku..:D

Jedná se o tekuté linky Maybelline Master duo..myslím, že v drogérkách nejsou až tak dlouho. Ještě dodám, že je mám v černé barvě. 

Balení je drobné a dobře se otvírá. Linky mají klasickou tekutou konzistenci, ale dobře drží na štětečku nikde nic neteče. Barva je krásná sytá, černá. Co je na "štětečku" zajímavé, že vlastně nejde o štěteček, ale takovu kuličku na tenkém aplikátoru (materiál jako houbička), kdy se dá používat dvojím stylem. Pokud máme aplikátor přímo rovně je "kulička" větší a tím pádem s ní uděláme tlustou linku a pokud otočíme o 90 stupňů máme aplikátor užší a uděláme jím velmi tenkou linku. Už toto samo je velmi zajímavé a máme vlastně dva druhy linek. Linka (i mě) se nanáší velmi dobře, lehce a na jedno namočení se dá udělat tenká linka na celém oku. 
Co mě dostalo hlavně je výdrž a to, že se linka vůbec neotiskne. Krom neohrabaných ruk při práci s tekutými linkami mám ještě zapadlejší oko a tak se mi vše obtiskává atd. Tady pár vteřin po nanesení je vše suché a vlastně takové gumové, takže to krásně drží..mám vyzkoušeno i 8 hodin bez problémů. Takže skvěle drží, neobtiskávají se a ani neztrácí intenzitu. Odličují se dobře pomocí dvoufázového odličovače a spíš než, že by se rozmazaly se drolí a po chvilce je oko čisté. 

Jen upozorním, že nejsou voděodolné. Zkoušela jsem na ruce a docela rychle byly dole.


Jinak na  fotkách jsou vždy dvě čárky tenté a dvě tlusté a na druhé fotce jsou po šmrdlání prsty alespoň 2 minuty a stále jsou stejné! 
Bohužel na oku zatím fotku nemám a nevím jestli by bylo o co stát. Snad i toto vás přesvědčí, že jde o super výrobek. A to je moje Odhalení na výrobek, který mě naprosto nadchnul a jsem ráda, že jsem je jen tak koupila. Jinak spíš používám gelové tužky (avon) nebo dřív gelové linky, ale tekuté moc ne, nikdy jsem neměla tenkou linku, ale tlustou a kostrbatou a ještě se se obtiskly, tady je vše tenkté, drží a zdají se i rovné..:D

Co používáte vy na linkování? Nějaký oblíbenec?