Nedávno byla akce v R. ke koupi barev na vlasy lak Gosh zdarma. Já si vlasy nebarvím a mamka zrovna barvu nepotřebovala, takže jsem akci nechala byt. Ale nedávno jsem v R. ve výprodejovém stojánku tyto laky našla za super cenu 20kč!! Což je pro mě kup měsíce..:D Měli tři barvičky tuto růžovou, poté malinovku a oranžovou. Já jsem neodolala ještě té malinové (ikdyž to není úplně originální barvička). 

Tato růžovka je moc pěkná, světlá lehce do prasátka, ale také s kapkou meruňkové či broskvové. A hlavně obsahuje na husto stříbrný shimmer. Takže moc pěkná barvička, která snad sluší všem. Co se týká lakování tak bylo velmi příjemné. Štěteček je tak akorát tlustý a lak nanášel dobře. Velmi mě překvapilo krytí už v jedné vrstvě kryl skoro dokonale, ale já jsem to ještě jednou vrstvou přetáhla, aby to bylo 100%. Schnutí také rychlé i mezi vrstvami. A nový top coat (o kterém také napíšu) to podpořil jen to trošku déle lepilo, ale lak se nepokazil. Výdrž zatím velmi dobrá už ho mám 3. den a je stále pěkný. Ani špičky nejsou jeté. 

Laky vím, že prodávají v Rakousku (kde jsou teda dost drahé) a asi i v dalších zemí. Jinak u nás snad dostupné nejsou (ani na netu nevím kde). Tak už vím http://www.goshcosmetics.cz/   Ale bohužel nemají laky..:(

Nanášení + štěteček: 1
Výdrž: 2
Vrstvení: 1
Schnutí: 1
Originalita, zajímavost laku: 3
Celkově: 1-2 pořád ještě skvělý lak
 
Znáte tuto značku? Víte kam na ně? :) Přeji pěkný den :)