Tento make-up je teď na netu hodně populární a dá se říct, že i oblíbený. Já už ho mám delší dobu (cca měsíc a půl) a nedám ho z ruky..:D
Je to další make-up z drogérie, který mě nadchnul. První je tento GS. Některé vlastnosti mají tyto make-upy podobné. Ale jednoduše oba jsou mí oblíbenci a budu si je kupovat i nadále. 

Tento Dermacol make-up je hydratační s výtažkem z orchideje. Tedy make-up krásně voní, docela silně, ale u této vůně mě to nevadí. Z pleti jde cítit jen chvilku. Make-up je tekutý, ale ne tak, že by z ruky, štětce stékal. Nanáší se velmi dobře štětcem jak zaobleným tedy tímto nebo Hakuro H51. Make-up po pleti velmi klouže nj silikony, ale krásně si na pleť sedne a už jen drží a drží. Vypadá velmi přirozeně a krásně pleť vyhladí a je na dotek i pohled velmi jemná. Co se týká výdrže tak není vůbec špatná..celý den dokonale nedá, ale vydrží tak 8 hodin, což mě většinou stačí. I po delším nošení je stále co odličovat. Krytí je střední, mě většinou zakryje vše co potřebuji ( tedy póry, černé tečky a nějaký ten pupínek) jen kryhy pod očima dolaďuju korektorem.

Musím za sebe říct, že je to velmi dobrý kousek za přijatelnou cenu 30ml za 169kč. Já měla na něj slevu v Dmku a to teprv potěší..:D

Mám odstín Fair tedy druhý nejsvětlejší a na pleti mi sedí teď akorát (asi mám ještě trochu barvy + nejsem zas bledulka. Odstín nejsvětlejší bude podle mě i probledulky, ale chce to vyzkoušet v drogérce. Znáte, máte? A Váš nejoblíbenější make-up? :)