Musím říct hned na začátku, že barva laku je naprosto božská a teď na podzim se tak skvěle nosí!

Ale teď už k samotnému popisu laku. Značka Model Own u nás není tak známá a myslím, že je to škoda nabízí opravdu bohaté spektrum laků..všechny možné novinky (od pískových laků, třpytek, kožených laků atd. až po klasické barvičky :) 

Tento lak krásné smaragdové barvy a je složen pouze z průhledné tekutiny a třpytek této barvy. Lak obsahuje velké množství třpytek. Co se týká nanášení tak nebylo dokonalé a to z důvodu, že tekutina je trošku lepivější a je potřeba pracovat rychle a otírat štěteček tak abyste na nehet nedostaly moc laku. Velkým plusem laku je velmi povedený štěteček, který je tak akorát tlustý. Lak skvěle kryje, už v jedné vrstvě je nehet v podstatě hotov jen někde je potřeba trošku doladit. Moc nedoporučuji dvě vrstvy a to z důvodu toho, že se lak na sebe moc nalepí a nehty jsou pak moc tlusté a tím pádem i schnutí horší. 
Jinak v té jedné vrstvě shnul docela rychle a povrch nebyl hrubý, ale top coat jsem použila (jak na urychlení schnutí tak na případné vyhlazení). 
Co mě, ale skvěle překvapilo je výdrž..lak se maličko po 2 dnech posun ze špiček (nj třpytky), ale jinak velmi dobře drží (většinou se mi třpytky loupou v kusech). 

Lak je velmi výrazný, ale přesto velmi slušivý a krásně doplní i jednoduché oblečení..v tomto případě je opravdu lak jako šperk..skoro..:D ;) 

Lak seženete na eshopu http://itgirl.cz/ , který má velmi slušný výběr těchto laků a nejenom laků od značky Model Own. A velmi se mi líbí i cena poštovného či dárek k nákupu..vše najdete na stránkách. Ještě abych Vás třeba nalákala tak laky v Anglii stojí kolem 150kč a tady na eshopu 160kč to je přece skvelé..:)  Musím říct, že už je to druhý lakovaný kouske od této značky a zatím jsem nadšená..ty barvičky ach :)

Ještě jen dodám, že fotky snad krásu laku předvedou, ale focení bylo náročné foťák neustále víc vytahoval modrou přitom lak je krásně zelený!


Nanášení: 3
Štěteček:1
Výdrž: 1-2
Vrstvení: 1-
Schnutí: 1-     
Originalita, zajímavost laku: 1 *  
Celkově: 2 velmi dobrý lak Za poskytnutí laku děkuji eshopu http://itgirl.cz/, byla jsem velmi potěšena, že mohu tuto zajímavou značku testovat. Ještě jednou děkuji :)


PS: Aby fotky byly víc podzimní fotila jsem v nově vymalovaném obýváku a ještě máme doma dýni takže taková oranžovo zelená kombinace :)