Tak už tu byl Rimmel a jeho pískový lak a teď Maybelline a Polka dots..prostě všechno co je nové a už většinou vyfocené bylo..ale já se novinkám opravdu nebráním zvlášťe, když dorazí jen některé atd.. A tak je tu tento růžový puntikatý krasevec.

Složením je to růžová tekutina, která obsahuje velké bílé a černé puntíky a také ve stejných barvách malé tečky. Toto vše je v laku docela na husto, ale i tak je vidět růžová. Lakování nebylo úplně dokonalé, protože se puntíky hromadí na jednom místě a mě osobně nejde úplně pěkně nanášet na boky nehtů a vykreslit oblouček..(příště se budu více snažit::D). Jinak už docela pohoda, ale dvě vrstvy jsou rozhodně potřeba. Schnutí bleskovka a výdrž zatím moc dobrá..Pouze špičky jsou světlejší. Opět lakováno bez TP ( fakt na něho teď dost s..u :D). Povrch je lehce hrbolatý, ale nic drastického jedna vrstva TP a vše by bylo krásně hladké..:)


Nanášení + štěteček: 3
Výdrž: 2 Vrstvení: 1
Schnutí: 1    
Originalita, zajímavost laku: 1 *  
Celkově: 2 velmi dobrý lak Co říkáte na laky ve kterých něco plave? Pro mě je to příjemná změna a vypadají velmi efektně..
A často i dobře drží a bonus na závěr, většinou jdou sloupnout..:D