Nejhorší je když nevíte co lakovat...prostě není chuť na žádnou barvičku..Taky se Vám to děje? A ještě větší sranda je, když si vyberu nějakou světlou barvičku a pak na někom vidím něco výrazného a hned lituji..:D Nj to jsem celá já! :D

Ale teď už k výběru..tento lak od L´orealu jsem měla už v létě na nohách a vypadal skvěle (a to já na nohy dávám převážně růžovky a červené laky). Lak je v lahvičce blankytně modrý s odlesky, které jsou od žluté (hodně) do růžové (to jen lehce). Lak je perleťový a tak bohužel trochu pruhuje, ale překvapivě na nehtech to tolik vidět nejde. Na nehtech je lak už více zelený s výraznými odlesky do žluta. Na laku je zajímavé, že jak na světle tak na stínu atd. vypadá pokaždé trošku jinak..opravdu barevně moc povedený kousek. Lakoval se dobře a pro plné krytí je potřeba dvou vrstev. Schne rychle (prve jsem ho nechala schnout samotný a až časem přišel na řadu top coat).
Ale protože se mo moc líbí ty lehké růžové odlesky chtěla jsem je podpořit efektovým lakem od Essie - Kisses&Bises, který je průhledná tekutina s růžovými odlesky. No ikdyž jsem dala dvě vrstvy tak se lak moc nezměnil..jen je snad trošku světlejší a hlavně večer při umělém osvětlení je ta růžová maličko vidět. 

Výdrž laku zatím 2 dny a drží. 


L´oreal - Island  in the sun
Nanášení + štěteček: 1
Výdrž: 1 
Vrstvení:2
Schnutí: 1  
Originalita, zajímavost laku: 1
Celkově: 1- skvělý lak s malým puntíkem

Essie - Kisses &Bises
Nanášení + štěteček: 1
Výdrž: 1 
Vrstvení:2 (ale já ho beru pouze jako efektový lak)
Schnutí: 2 
Originalita, zajímavost laku: 2
Celkově: 2 Velmi dobrý lakVidíte, že v lahvičce je opravdu modrý, ale na nehtech už spíš víc do zelené..Nevadí i tak je pěkný..ale ještě by to chtělo sehnat nějaký modrý? Nevíte o nějakem? 

Teda dlouho tady žádný lak Essie nebyl..ostuda..:D 

Pěkný víkend přeji :)