A máme tady kombinaci dvou laků L´oreál. Tyto laky jsou super hlavně svým velkým výběrem barev, což se zase tolik u nás v drogérka nevidí. Vlastnosti už bohužel nejsou vždy dokonalé. 

Kombinace je to možná trochu letní, ale to mě nevadí. Fialový lak Flashing lilac jsem chtěla už delší dobu a krásně mi ladí k jednomu tričku :) Je to nádherná kombinace fialkové a tmavě růžové, prostě takový mix. Lakoval se velmi dobře a ve dvou vrstvách dobře kryl. Takže s ním žádný problém nemám. Štěteček je fajn. A co je velmi pozitivní je výdrž..kolem 5 dnů než většího poškození. 

Bohužel žlutý Lemon shiver už tak dokonalý není. Že jde o perleťový lak je asi jasné, takže bohužel hodně pruhuje (to modrý kámoš pruhoval míň a hlavně nebublinkoval!). Tento lak krom toho, že je perleťový je světlounce žlutý se zelenými odlesky. Barevně tedy velmi povedený. Lakování docela ok, štěteček opět stejný. Ale ani krytí ani schnutí teda nebylo vůbec dobré! I ve dvou vrstvách nekryje dokonale a hlavně ať čekáte jak dlouho chcete stejně po čase vyskáčou bublinky a ani nadlak to nevylepší. Na fotkách překvapivě tolik vidět nejsou, ale bohužel jsou tam. Výdrž byla o něco horší než u fialového bratříčka (kolem 3-4 dnů).L´oreál - Flashing lilac
Nanášení + štěteček: 1
Výdrž: 1 
Vrstvení:1
Schnutí: 2 
Originalita, zajímavost laku: 2 (alespoň pro mě!)
Celkově: 1-2
 
L´oreál - Lemon shiver
Nanášení + štěteček: 1
Výdrž: 2
Vrstvení:4 bublinkuje
Schnutí: 3
Originalita, zajímavost laku: 1
Celkově:3 - 4 nic moc lak (až na barvu!)


Co říkáte na tyto malé láčky? Vyhovují Vám? Já vyzkoušela 4 laky a z toho dva byly bublinkovači! :(