Je tu další odhalení tentokrát za měsíc září (srpen bohužel nebyl - nestihla jsem nafotit oko :D a tak jsem to posunula) a já doufám, že se Vám výrobek bude líbit ikdyž jde o věc, které internetem proběhla a byla snad na každém druhém blogu. Já jsem postupem času a vlivem dobré ceny v mé oblíbené drogérce tuto věcičku koupila.
Jedná se o řasenku Rimmel Scandaleyes flex. Tato řasenka je už ve více verzích v prodeji (myslím černý a oranžový obal). Tato zelená je navíc obohacena o Lycru takže tím pádem by řasy měly být lehké, ohebné a jestli tomu tak je Vám zachvilku povím..:)

Takže balení řasenky je fajn..sice ta zelená pro mě nic moc, ale aspoň jí hned vidím..:D  Kartáček je docela dost velký, hustý a směrem ke špičce se štětinky zmenšují. Na kartáčku je vždycky tak akorát barvy. Co se týká nanášení tak nemám problém nikde nic neotisklé. Řasy jsou překvapivě dopravdu lehké ohebné a nemám pocit slepených těžkých řas. Nejsou ani slepené jsou krásně prodloužené a mají i velmi slušný objem. Natočení je také znát, ale asi znám řasenky, které to dají o něco lépe. Během dne neopadává což já teda oceňuji velice! Odličuje se trošku hůř je potřeba víc tamponků, ale pořád to jde. Když jsem měla řasenku poprvé tak jsem byla úplně vedle jak jsem měla krásné výrazné řasy..teď už řasenka končí a efekt na řasech je maličko jemnější.

Takže za mě je to super řasenka už mám doma novou, která čeká. Cena je kolem 180kč já jí ve své oblíbené drogérce kupuju za 149kč.
Ani nevíte jak je těžký vyfotit oko..bože bože ve skutečnosti mi příjde že mám řasy daleko víc výrazné než na fotce i víc natočené..takže si to k tomu trochu přidejte pak teprve je to tato řasenka+ jak končí tak už maluje maličko decentněji..:) 
Ale i tak doufám, že je článek užitečný a třeba Vás nakopne koupit, vyzkoušet..:) A nebo se aspoň pokocháte mým okem, obočím...:D 
Pačko čtenáři..:-*