První pískáš Essence se představuje. Pískové laky jsou teď hodně populární a tak i Essence má hned tři zástupce a to červený, černý a tento nude..a pro upřesnění se nejedná přímo o omítkové laky, ale ty hrubé třpytkaté (jako má většinu GS). 
Tento je v základu světlá běžovo růžová tekutina plná drobných pestrobarevných třpytek a větších stříbrných puntíků.. Povrch je tak středně hrubý a nikde se nezatrhával.
Bohužel krytí není nejlepší, ale mě to ve výsledku nevadilo. Na nehtech mám tři vrstvy, které bleskově uschly..I dál by se lak dal vrstvit...samozřejmě bílé špičky nehtů tady budou prosvítat vždycky...je to o vkusu pokud vám to vadí..mě ne :) Nanášení nebylo špatné štěteček je docela tlustý, ale plochý a dobře se po nehtu rozprostře.
Nehty právě díky nude barvičky jsou lehce vybělené a špičky jsou tím pádem krásně bílé a jak prosvítají tak je výsledný efekt na nehtech velmi romantický a nebála bych se takové nehty mít na svatbu.
Schnutí tedy ok a výdrž skvělá lakovala jsem jednu neděli a sundávala ještě pořád v nositelném stavu (ano díky světlé barvě nedostatky tolik nesvítí) v pátek večer. Odlakování trošku horší než u GS pískačů (padlo docela dost tamponků..je lepší je na nehtech nechat další dobu).Nanášení + štěteček: 2 
Výdrž: 1
Vrstvení: 2 
Schnutí: 1  
Originalita, zajímavost laku: 1 
Celkově: 1-  pořád ještě skvělý lak


Co říkáte na pískové laky Essence máte už nějaký doma? A celkově na nový podzimní sortiment této značky? :)