Nová limitka dostupná v R. Celkově je limitka moc pěkná  barevně a výrobky taky nevypadají špatně a já jsem neodolala lakům..(mám jen dva :D) a rozjasňovači..

Tentokrát Vám ukážu červený lak, který mi příjde moc pěkný podzimní, ale asi zas tolik originální barvička to není..ale kvalitní červenou od Catrice nemám a to byla chyba. A ještě doporučím mrknout na fialový lak ten je opravdu krásný a unikátní.

A teď už k červené..je to moc pěkný podzimní tmavší odstín červené..lehce tam vidím kapku hnědé. Lak se nanášel opravdu božsky..štěteček tak akorát nanášel lak a velmi dobře lak kryl už v jedné vrstvě, ale dala jsem nakonec dvě, protože trošku byly vidět špičkynehtů. Výdrž laku super až na ukažováčky (ale ty to u mě odnáší vždycky první) ale lak vypadal pěkně kolem 4 dnů..ale ještě asi jeden dva dny jsem ho nosila a už měl jeté špičky ale pořád to ještě šlo..Odlakování v pohodě nehty nejsou červené ani kůžička kolem..Foceno asi 4 den nošení takže už vidíte ty jeté konečky, ale jinak to ujde..takže pokud  chcete na podzim pěknou červenou, která vydrží proč ne tuto :)

Nanášení + štěteček: 1
Výdrž: 2 Vrstvení:2
Schnutí: 1  
Originalita, zajímavost laku: 3
Celkově: velmi dobrý lak

Už ná Vás padla podzimní nálada například v lakování nehtů? Já stále jedu i veselejší barvičky (protože je mám nové:D)