Už delší dobu je v prodeji tato novinak od Rexony 48h Anti - transpirant deodorant, který je krémový a revoluční je i v  nanášení večer po sprše. Vůně jsou na výběr 3. Já jsem zvolila sensitive, přece jenom podpaží mám občas podrážděné. (nebo spíš jsem měla)
Co už jsem za měsíc a něco používání zjistila..
Deodorant docela dobře voní, je na pokožce příjemný i po holení jsem neměla problém tz. neštípal. Opravdu pocení zmírňuje až zastavuje...i běhěm cvičení či těch šílených veder se cítím celkem v suchu. Večerní aplikace mi nevadí, ráno mám ušetřených pár vteřin, kdy deoš nemusím aplikovat..Ale přece jenom i zapomínám. Co jsem ale vypozorovala pokud deoš dáte večer celý další den je vše ok, ale pokud ho dáte chvilku před odchodem a hned se začnete potit deoš se začne drolit v podpaží, což nevypadá zrovna dobře. Takže já jsem pro aplikaci večer i z tohoto důvodu. 
Driclor jsem nikdy neměla..asi zas tolik se nepotím. Potí se však přítel hodně a tak jsem mu tento deodorant doporučila v pánské variantě. A strašně si ho chválí, potí se méně a když už tak to rozhodně voní. Ale většinu času je sucho! Takže oba jsme velmi spokojeni :)

Cena je 150kč ale třeba teď se slevovou knížkou (tou starší) ho budu mít za polovinu. Uděláme s přítelem velký nákup..:D Už i mamka má tento deodorant a také je spokojená.  K dostání v Dmku. 

Ještě fajn info kdo je z Brně tak ten deoš mají v mé oblíbené drogérce za 99kč odkaz na adresu zde.
Což je super cena! A stejně tak mají tělové mléko do sprchy Nivea to velké za 119kč a malé za 79. Co vím tak v R. je malé kolem 100 a to v akci..větší ještě tak za 150? Takže vidíte, že ceny jsou tady super! 


Za sebe a nejenom za sebe doporučuji!! Co na něj říkáte vy? Máte? Chcete? Nevyhovuje?

A co malá drogérka v Židenicích znáte? Ceny jsou tam opravdu super!