No máme tu další nakouknutí tentokrát na poličku, kterou máme nad záchodem..jak chutné že..:D
Já mám na této poličce přípravky na péči a styling vlasů, také velký tělový krém a několik deodorantů.

Zbytek poličky patří ostatním členům rodiny.Co se týká deodorantů mám tam momentálně 3 a to jeden sakra učinný a to krémovou Rexonu maximum protection, kterou používám hlavně ve dnech velkého horka, když cvičím nebo opravdu chci být v klidu, že se výrazně potit nebudu. O tomto deodorantu určitě písnu samostatný článek.
Další je spíš na dopotřebování Anti- transpirant Bioderma, jde o kuličkový kousek. No nějaké účinky má, ale je spíš vhodný na zimu, kdy se člověk tolik nepotí atd. Je  také vhodná na citlivou pleť i po holení. Vůně taková decentní jemná. Cena trošku vyší kolem 150- 200kč.
Posledním kouskem, který mám ráda a střídám s krémovou Rexonou je normální Rexona sprej. Také velmi účinný,ale pořád míň než krémová. Opravdu tyto dva kousky mám ráda a k životu by mi stačily:)

Krém, který momentálně hodně používám je Balea. Obsahuje ureu a velmi krásně voní. Hydratuje velmi dobře i jako krém po opalování se mi osvědčil dokonce mi pomáhá na velmi suché paže a lokty. Cena je do 80kč a super věcička!

A teď už se dostáváme k vlasům tam toho mám opravdu hodně..:D A když nad tím tak přemýšlím, né všechny bych musela mít..

Tady je mezi prvními Got2b slaný sprej pro plážové vlny..asi na něj bude ještě samostatný článek, ale zatím můžu říct, že je fajn a moje vlny pěkně zvýrazní..moc nelepí a je opravdu slaný :D

Batiste suchý šampon já ho moc často nepoužívám, ale je fajn, nedělá bílé mapy a trochu vlasy hodí do pohody. Mám ho doma hlavně pro strýčka příhodu + si ho někteří půjčují.

Got2b pěna na vlasy je jedna věc kterou opravdu nepotřebuji (dostala jsem to od kamošky, která to nepotřebuje) není to špatný výrobek, ale moc toho neudělá. Skoro jako tužidlo..No asi to půjde pryč.

L´oreál tekutý vosk ve spreji je fajn výrobek, který zafixuje vlasy, ale někdy až moc..jsou slepené. Taky už ho teď moc nepoužícám..Uvidíme co s ním..V popředí poličky je suchý šampon Lee stafford, který je velmi dobrý suchý šampon, krásně vlasy hodí do pohody a vydrží to! Ale s tím jak moc já suchý šampon používám si ho nepořídím. Tento mám hlavně na cesty. 

Fructis malý lak na vlasy docela často používám, když chci účes zafixovat. Je fajn nelepí.

L´oreál sérum na roztřepené konečky..testuji dost nepravidelně..ale zatím se mi zdá jako dobrý výrobek. Má vůni jako celá tato řada. Krém je docela hustý a stačí ho maličko jen na konečky. 

Got2b lesk na vlasy používám velmi často ještě víc než lak nebo vosky vlasy zakončuji tímto. Vlasy trošku zafixuje a vlavěn jsou lesklé a voňavé.


V pozadí můj oblíbený gel na vlasy Nivea, který je krémový a velmi dobře se s ním vlny upravují. Nezatěžuje vlasy. 

Vzoreček olejíčku vcelku fajn..ale ničím mě naučaroval.

Biosilk hedvábí na vlasy je moje velká láska a po každém mytí vlasů jej používám do konečku až déle vlasů. Krásně je uhladí, jsou lesklé. Miluju ho!

Elseve hedvábný olej je proti mému předchozímu hodně tekutý a tka necítím tolik účinek na vlasech. víc je zamastí protože je jakoby rozteče. Ale dopotřebuji a pak už zase ke gliss kur :)


No a to je vše co na poličce najdete..Krém se střídá podle toho čím se chci mazat..ale teď už je tam dlouho Balea. No a na vlasy je určo zbytečná pěna na vlasy, asi i vosk a také dva suché šampony, když používám jeden a to jen někdy..:D Jinak vše aktivně používám..A deodoranty asi taky zůstanou tak na dvou :)

Toť vše druhého dílu :)

Mějte se krásně..já jsem v Evropě, ale kde přesně netuším..článek je přednastaven..:)