Sakra já už nevím co o těchto alcích napsat pro tyto Star třpytivé platí stále to stejně! Jsou krásné, třpytivé, trvanlivé, dobře se nanáší, mají dobrý štěteček, skvěle schnou a velmi dobře se odštíplé kousky dolakovávájí. Prostě ideální lak na dovolenou, aspoň tam jsem ho lakovala já :)
Musím říct, že ač jsou tyto hrubé laky nezvyklé hodně mi je okolí chválí. Takže běžte do nich :)
Lak je v základu krásný studená fialková se stříbrným shimmerem a já tam celkově vidím kapku šedé je to taková zastřená fialová prostě :) Lakoval se velmi dobře a rychle - platí to co u předchozích Azzurro Mistero grey a Lila 
Výdrž kolem 5 dnů poté se začal loupat a tak jsem v Londýně - ano pamatuju si to ráno před odchodem jen dolákla a šlo se a vydržel až domů takže asi další 2-3 dny navrch už to prostě nedá 5 dnů ale tu půlku jo a když není čas i toto se hodí, ne? :) Četla jsem, že existuje varianta kdy jsou v laku stříbrné puntíky tak tu já nemám, puntíky mám v šedém a lila.

GS je jedna z nej značek co v drogérce najdete :)Bohužel mám jen dvě fotky ale i ty si myslím že krásu laku ukazují. Zase jsou to fotky z cest myslím že zrovna toto je pod Vítězným obloukem..:D
Nanášení + štěteček: 1
Výdrž: 2 Vrstvení:1
Schnutí: 1  
Originalita, zajímavost laku: 2
Celkově: 1- pořád ještě skvělý lak

A já zase nejsem doma tentokrát protože moře nevyšlo a ani se nám moc nechtělo jeli jsme s přítele na Balaton na pár dnů. Takže vám asi písnu i článek jak co v Maďarsku a na Slovensku :) Letos si můžu odškrknout plno evropských města jak krásný pocit...prý mladí lidé málo cestují..tak já teda asi ne :D Mějte se krásně .)