Můj první pořádný štětec na make-up. Už od Vánoc si s ním žiju a je to skvělé!
Dnes už se štětce Real techniques dají sehnat na více místech a za fajn ceny. Štětce mají moc pěkné a podle mě kvalitně provedené a docela dost zástupců jak na oční makeup a tak na obličej.
Barevně jsou buď modré - na oči, zlaté a růžové na obličej. Nejlepší jsou sady o kterých vám brzy také napíšu. 

Dneska bude, ale řeč o tomto štětci určeném primárně na make -up, ale půlročním zkoušením vím, že je vhodný jak na tekutý, krémový, tuhý makeup, tak také na korektor a dobře se dá použít i na tvářenku. V nouzi by šel i na konturování obličeje..protože je docela úzký a pevný. Makeup je štětcem dobře roztírán nedělají se žádné mapy atd. a opravdu jde produkt do pleti krásně zapracovat.

Štětec je v celku pevný má krátké štětiny, které jsou ze syntetického taklonového vlákna, což z něj dělá úplného mazlíka. Opravdu tak jemný štětec super! Celkově má štětec tvar zaoblený, štětiny jdou do obloučku.  Ale tím, že jsou štětiny vcelku krátké drží tvar a dobře makeup roztírají, neprohýbají se. Za půl roku nevypadl ani jediný chlup!! Štětec se také dobře pere opět nic nevypadlo. Rukojeť je zlatá s koncem pogumovaným..štětec dobře stojí postavený a dá se přidat i  do šikovného pouzdra ze sady štětců RT. 

Cena štětce je kolem 360-380 kč. Což není úplně málo, ale já jsem tehdy dostala dvě sady a tento štětec a tak už to byl stejně velký nákup. Štětec doporučuji, ale sama plánují koupit si štětec na makeup od Hakuro s rovnými štětinami H50, kde je cena lepší no.. A hlavně chci porovnat rozdíl mezi plochým a tímto zaobleným...:)


A teď už jen fotky :)
Štětinky jsou jinak bílo šedé, ale štětec jsem ještě před focením nstihla umýt..ale to snad přežijete. :)

Co vy a štětce RT?  A budu ráda za rady ohledně další značek štětců atd..