Myslím, že šmírovací články jsou obecně vítány a tak jsem se rozhodla postupně a pokud bude zájem nechat své čtenáře nakouknout co kde vlastně mám a momentálně používám..(samozřejmě plno věcí je schované a čeká na vytažení, takže by se tento článek mohl aktualizovat :))


Ve sprchovém koutu mám vlastně přípravky skoro jen já sama. Jen je tma pánský sprchový gel Radox ten používá přítel, když se u mě sprchuje a také zelený kopřivový šampon (nebo-li drcení mimozemšťani :D :D) které používá taťka..vidíte to já kosmetický nadšenec a můj taťka používá na vlasy plně obyč šampon...a ne netvrdím, že je špatný, ale asi chci od šamponu víc..:)

  Zbytek už je jen můj. Ve vrchní poličce je to sprchový gel Balea s vůni ananasu - boží vůně a dobře umývá co víc si přát. Hned vedle je intimná mycí emulze Lactacyd na kterou už několik let nadám dopustit a toto velké balení je do sprchy fajn..dlouho vydrží.A teď už druhá polička.

Úplně vzadu je pěna na holení Gilette fajn pěna jinou už dlouho nekupuju..Dál pemza na mé patičky od Balei.  Dál tu mám dva adepty na obroušení těla..větší je pomerančový peeling Ziaja..je docela hrubý ale má opravdu malá zrníčka a mě přesně tento vyhovuje hlavně na paže a záda :) A ta krásná vůně pomerančů..:) Menší je vzorek z ladyboxu Eveline zeštíhlují peeling..ne že bych tomu moc věřila..ale zase tuto značku mám ráda a u jejich krému na špíčky věřím. Peeling je středně hrubý. 
Jako novinka ve srcháči je sprchový krém Nivea, který jsem použila 2x a už ho mám moc ráda. Občas je fajn se takto rychle namazat..a ne alkoholem..:D + krásně voní :)
No a jaká bych byla ženská bez žiletky...Venus fajn holítko i s pruhy gelu, který holení usnadňuje..jen mě někdy štve, že je to celkově takové široké na některé partie to není úplně dokonalé. To jsem měla radši ty růžové 3břity Gilette. No a visí tam i houba, ale ta je dost divná hrozně umělá a když se s ní myju vydává skřípavé zvuky..:D

No a to je všechno z mé sprchy..:D 

Co říkáte na článek? Něco podobného jsem moc neviděla..že by konečně originální nápad? :D 

PS: A jestli se divíte kde mám šampony tak to bude další díl, protože je mám na vaně, kde si většinou vlasy myju..a když ve sprcháčí tka si je tma donesu..:)