Tak ikdyž je tu červenec teprv se do rukou všech dostává poslední Ladybox, jak ho známe. Já se na krabičku už dlouho těším a dneska jsme hend veseleji vstávala. 

Krabička je stejná jako předešlé měsíce tedy růžová (nevadí mi) ale brala bych do budoucna zas i černou bílou..pokud budou divoké barvy..taky ty asi víc poschovávám..Tyto mám zatím na očích..protože stále svůj šmudl koutek nemám hotov a brzo snad budu mít i dva..:D Výhoda bydlení na dvou místech. Dopis také stejný..to se asi změní..

Obsah krabičky mě potěšil a vše využiju..jen tak na začátek.Jako první tady mám Mixa 24h zklidňující hydratační krém..se značkou zatím zkušenost nemám..(ale ve skříňce čeká micelárka). Krém krsáně voní..má šikovné balení a na cesty bude super, protože jím můžu mazat přítele který má suchou, citlivou pleť. Určo o prázdninách využiji. Za mě rozhodně +

Druhý kousek balzám na rty Figs&Rouge AloeVera+ Mint no věřím tomu že vůně bude asi pro dost lidí problém. Mě nevadí a balzám je velmi mastný, dobře hydratuje a tím jak je velký se dá použít i na suchou kůži jinde na těle. Za mě + ale balzámu mám hodně, ale zas to je tak potřebná věc! :)

Třetí je tvářenka Inglot odstín 28..hm barevně taková fialkově snědá..do hněda..terracotta snad až..mě se barevně líbí a asi i takovou nemám. Blbé je to balení do Prahy se jen tak nedostanu a nevím jestli se mi vůbec zatím chce prázdné paleky kupovat..uvidíme..ale i v tom plastu se dá převážet..a nebo pořídím volnou paletku. Tvářenka je jemně mletá a taková hebká. Za mě rozhodně +
No jako bonus jsme měla Kiss my face šampon a kondicioner už vím, že nejsou špatné, ale zase uplně hotová z toho nejsem. Na cesty využiju. Takže neutrál, rtěnka by potěšila víc..:D

Čtvrtá věcička je sprchový gel opět značka Kiss my face - no docela dobrý na letní cestování, ale mám toho docela dost takže spíš - protože sprcháče mě moc neberou. Vůně docela silná - borovice.

Páta věcička je podle mě věc, která je hodně individuální a to sprejík na intimní potíže Salcura Topida (kvasinky atd. ) no kdo na to trpí to určitě potěší. Já bohužel letos po antibiotikách toto zažila a tak ráda tuhle věcičku vezmu na cesty a vyzkouším. Myslím, že je to dobrá letní vychytávka do boxu. Za mě +

Šestý adept je  Duck island Body lotion - hm mě nenadchl ani ten sprcháč od nich..nevoní mi..Takže určo - už i z toho důvodu, že je to hned v boxu po sobě..ale chápu že jde o letní box a toho se v létě na cesty hodí..

A teď vzorky..

Normálně pytlíčky moc nemusím..ale ty šampony jsou opravdu velké a na cesty se hodí (jen se musí spotřebovat na jedno místě nebo hrozí pohroma..:D) Ovesný na suché poškozené vlasy a vyživující šampon s prosem na normální vlasy....škoda že ne ten na lupy zkusila bych ho na přítele.
Vzorek BB Vichy..proč ne už mám jeden alespoň víc vyzkouším.

Za mě je tento boxík jasně letní vhodný na cesty když k tomu přidáte z minulého suchý šampon a máme..:D Jsem spokojená a myslím, že další boxík bude asi opravdu pikantní..snad příjde dřív než odjedu na cestu po Evropě.

Co váš názor na červnový ladybox? A spojování obou boxů?