Jéé jak dlouho jsem tento lak chtěla..nakonec ježíšek nezklamal a mám ho doma velmi dlouho. Trošku jsem od něj čekala světlejší barvičku..alespoň v lahvičce se tak tváří..na nehtech je trošku tmavší..ale nevadí. Jedná se o jedovatější světlejší růžovku, která je neonová, lehce taková žvýkačková..ani nevím proč žvýkačková..:D Možná vůni, protože lak po zaschnutí opravdu intenzivně voní po žvýkačce Pedro (starší ročníky 20+ znají..:D) Nehty lehce voní i 3 den.  
Co se týká lakování tak nebylo nejhorší..dvě silnější vrstvy nebo tři tenké..Trošku pruhuje, ale spíš na začátku. Schnutí delší a proto moje nehty nejsou nic moc..(nj lakovala sem pozdě a ještě na koleni a mám otisklou peřinu..). Snad mi to odpustíte, že to není dokonalé..ale chtěla bych už ho konečně na blog dát. Výdrž laku je skvělá už třetí den a je stále pěkný, ale už budu odlakovávat..mám chuť na změnu. Ale určitě se tento lak řadí mezi moje oblíbené neonky..:)
Malinko připomíná neonku z aktuální ChG kolekce přesněji tuto ale ta je světlejší asi o dost a lehce do meruňkové-oranžové. Každá je nakonec trochu jiná. Ale podobnost se najde. 
Co říkáte na tohoto krasavečka?  Budu ráda když mi ještě nějaké neonky doporučíte..:) Fajn den přeji..:)