Doufám, že pravidelná rubrika, kdy každý měsíc..(někdy třeba i 2x) odhalím tip na nějaký super výrobek, lak nebo celkově něco co mě nadchlo..ale převážně z kosmetického světa..:)

Tento měsíc je to vlasová dvojka..Oba tyto výrobky jsou i samostatně výborné, ale jako dvojice je to silná dvojka..:) Alespoň na moje kundnaté, u konečku suchých vlasů.

Šampón je hloubkově čistící Balea pro všechny druhý vlasů. Tento šampon skvěle vlasy umyje..dokonale odstaňuje stylingové přípravky (já třeba celkem pravidelně používám na úpravu vln gel, sprej atd.)  a pokožka hlavy je krásně čistá..nesvědí! Což mě třeba dlouho trápilo. Vlasy jsou nadýchané a opravdu svěží. No a bonus s tomu cena do 40kč! Skvělé ne?

Kondicionér je také značka Balea a to ten hnědý Oil repair. Tento kondicionér je mlečný a celkem tak akorát hustý..dobře se na vlasy nanáší a drží. Nechávám působit tak minutku a vlasy jsou uhlazené, vlny drží tvar a i na roztřepené konečky to má vliv..jsou zacelenější a vlasy se méně třepí. Krásně také voní a na vlasech ta vůně drží. Cena je zase do 40kč což je super. 


Znáte jeden či druhý výrobek? A spokojenost?

Doufám, že se vám nová rubrika bude líbit..trošku se snažím blog rozvíjet..a snad ještě další změny příjdou..něco ještě vymyslím, možná i design nebo fb fan stránku uvidíme..

Zatím jako pravidelné vidím spotřebováno a odhalení..já vím nic moc originálního, ale snažím se...:D