A máme tu zase kombinaci dvou barviček a to..dost nezvyklá kombinace tělovo-karamelové a neonově oranžové. Věřím že některým se to líbit nebude a nebo jako aspoň dva lidi v mém okolí  si budete myslet, že mám vlastně nalakované jen dva nehty a to ty oranžové..:D Ano opravdu to na pár lidí na první pohled takto působilo..Kdo by si místo 10 nehtů lakoval jen dva..:D
No ale teď už k lakům..na 8 nehtů jsem nalakovala novým?..odstín Rimmel - Caramel cupcake..(áách ten název), který kryje v jedné vrstvě a je opravdu krásný karamelový jdoucí do tělovky s jemným shimmerem. Schnul dobře, rychle..jen pozor příjde mi až moc hustý..asi příště rozředím..Výdrž ok 4 dny.
Co se týká oranžové neonky, která opět patří do kolekce Sunsational..najdete jí pod názvem Sun of peach..jde o netypickou oranžovku..jde totiž do meruňkova a je tím pádem taková jemnější (ta oranžová). Pro krytí je potřeba opravdu 3 vrstev, ale schnutí ok a výdrž skvělá - 4 dny. Opět jako skoro všechny neonky schne matně..

Celkově mě tato kombinace nadchla..bylo to takové neotřelé..(neonka + tělovka) a docela se okolí podivovalo..:D Nj ať žije Monika, která má vždycky něco na nehtech..:D


Co říkáte na tento hokus pokus? :D Dobrou noc a mě teď čeká několik dnů učení a ve čtvrtek mi držte palce..:D A pak asi ještě další pondělí..achjo už se těším na konec měsíce..ale to nás asi bude víc..Snad už bude jen pěkně a žádné deště!