A pokračujeme dál v neonkách..mám z kolekce Sunsational docela dost láčků a tak je brzy všechny uvidíte, protže pro neonky mám slabost..:D A celkově na netu zas tolik fotek této kolekce není takže snad pomůžu v rozhodování co koupit..:)

Tento lak kromě super názvu má i krásnou barvu i fajn vlastnosti. Barevně jde o fuchsiovou růžovou a fialkovým podtónem. Nějak nevím jak líp tu barvičku popsat. Fotky asi poví více..:)
Lakoval se o něco lépe než růžový kolega..je teda z části kolekce želátek. Takže vypadá opravdu jako žélé.. Pro plné krytí bude potřeba dvou- tří vrstev..záleží na šikovnosti..Schnutí velmi rychlé..a výdrž bohužel nepotěšila..dva dny byl ok, poté se začal odštipovat..Použila jsem vytvrzovač od Four seasons. Takže neonky a rychlo sušící laky bohužel nejsou kamarádi.

Co říkáte na tuto kolekci od ChG? Je to už druhá kolekce neonek od nich co mám..a je to velká láska..:D
A kdy jindy taky nosit neonky než v létě..:D A bonus pro zasmání docela jsem přemýšlela co budu s těmito "divokými" barvičkami dělat až mi bude 30-40 nebo v práci nebude možné mít trošku akčnější nehty..:D Stárnutí se nebojím zatím mě netrápí..ale tohle teda bude dost na prd...:D