Za minulý měsíc toho není tolik kolik jsem mysela (asi jak jsme byla nemocná tak jsme toho tolik nepoužívala :D)..ale zase plno věcí se blíží ke konci takže Duben snad bude akčnější ;)

A hned začneme..:)

Jako prvního adepta tady máme scrub od Neutrogeny, který používám už docela dlouho (alespoň 3 tuba) a musím říct, že je to jeden z čističů, který dokáže černé tečky udržovat méně ucpané a také se po něm velmi dobře mechanicky černé tečky odstraňují. Jde o docela jemný crub, který pleť dobře obrousí a nepříjde mi že by moc vysušoval..když už tak jen lehce. 
Už brzy chystám o černých tečkách článek, kde se dozvíte co všechno na ně funguje.
Cena je kolem 150kč a za mě je to super výrobek a dávám mu ++ 

Druhé místčko patří deodorantu od značky Cien (seženete v Lidlu) Tato kulička zabraňuje pocení (ne dokonale, ale určitě patří k tomu lepšímu) a moc příjemně pudrově voní. Vydržela neskutečně dlouho a cena 29kč je opravdu skvělá. Po použití bylo podpaží jen chvilku lepivé poté se hned vše vsáklo. Můžu jedině doporučit. Za mě + určitě se k němu jednou vrátím.

Třetí je můj největší favorit co se týká vlasové kosmetiky. Kondicionér od značky Bione za sympatickou cenu kolem 70kč. Je to opravdový zázrak na kudrnaté/vlnité/ suché vlasy. Článek zde. Doma už mi stojí 3 lahvička, je opravdu vidět, že ho miluji :) Za mě 100% ++ 
Opravdu zkuste ;)

Jako čtvrtý výrobek obr je tu Sprchový gel Ziaja a vůní kokosu. Většinou jsem ho používala jako pěnu do koupele, kde byla skvělá. Krásně přirozeně voněla po kokosu a měla i dobrou pěnu. Jako sprchový gel/mýdlo mi přišlo že lehce vysušuje kůži. Za mě asi jen + ale pokud by to četl přítel tak by hned řekl že kupuje náklaďák..(miluje vše s kokose..:D)

Pátý maličky prcek je nadlak Seche vite, který jsme dostala jako dárek a dohužel je skoro dopotřebován a bohužel také úplně zatuhnul. No všichni asi víme, že Seche je na to specialista. Velké balení doma mám a používám, ale nevadí mi použít i Vytvrzovač. Střídám to. Takže +doma může být ale ne vždy a pořád.


Poslední věcička je spíše než spotřebovaná zkažená. Lesky na rty Stay wit me mám moc ráda a tento měl pěknou bobulkovou barvu, bohužel všek divně smrdí a je to cítit na rtech takže odchází. Z těchto lesků mám ještě další 4 a ty jsou ok pěkně ovocně voní. Tak nevím. Celkově, ale těmto elskům dávám + A doufám, že už budou ok. 
A ano vím, že i lesky mají datum spotřeby, ale zatím většinou vydrží docela dlouho.

Jé a málem bych zapomněla na Lirene micelárku


 
Tato micelárku není vůbec špatná..Článek zde. Vůbec se nebráním si jí dál koupit a střídat jí s drazší Biodermou. 
Teď testuji Dermacol micelárku tak uvidíme která je ta nej. Ale Lirene z drogérkových je podle mě jedna z nejlepších. ++

Hodnocení: 
- k výrobku se jen tak nevrátím
+ výrobek je fajn a jednou bude zase v mé koupelně
++ výrobek je super, už doma stojí nový 

Tentokrát toho moc nebylo, ale zase jsou to všechno výrobky které ráda někdy uvidím zpátky v koupelně nebo u kondicionéru či scrubu už tomu tak je :)
Co se Vám podařilo spotřebovat za Březen? Taky už vyhlížíte jaro?