Podle boxíků člověk ví jak moc čas běží už je skoro konec Dubna..achjo a já se na ten Květen moc netěším..bude asi dost šílenej..jediné pozitivní je ten můj svátek..aspoň něco za celý rok když narozky i vánoce jsou v jednom dni...:D

Takže tentokrát je tu Dubnový Ladybox a nové krabičce..teda tvar a vše je stejné, ale má pro mě pěknou růžovou barvičku, kterou určitě využiju. Je pevná takže něco vydrží..:)

Obsah krabičky je docela bohatý, ale přiznám se že lednové a březnové číslo u mě trumfnout nemůže. Takže jsem nadšená asi ob měsíc nebo co..:DA co v boxíku teda je?

1. Eveline sprchový peelingový masážní gel proti celulitidě -toto nebude asi vůbec špatné, protože Eveline je fajn značka a mám od nich chladící gel na celulitidu a krém na prsa a všechno je dobré a snad i funguje..:D Takže já jsme spokojená, vyzkouším a třeba koupím plné balení. Protože sprchový peeling, který ještě vyhladí zpevní kůži proč ne.:)

2. Rtěnka Mememe - odstín 10 Pashmina pink. Značka Mememe mě velmi nadchla a docela dost věcí si chci koupit. A tak nějak jsem doufala, že bude rozjasňovač nebo stín..No rtěnka mě neurazí zvláště když se dobře nanáší, je hodně krémová atd, ale odstín je hodně světlý taková barbie pink..a já mám hodně pigmentované rty..ale když dám slabší vrstvu ujde to...snad..Takže vlastnosti velmi dobré jen asi ta barva ( ale zas takovou aspoň nemám..:D) A vtipné je že se Ladybox na Fb dušoval, že rtěnka to nebude..:D A ještě mám pocit, že je v ní shimmer..nééé No jsme tak trochu spokojená trochu ne..:D3. Swisso Logical multiregnerační krém - no krémů na obličej bylo docela dost..ale zas toto mě neurazí, ale raději bych čističe na pleť, tonika atd. No uvidíme párkrát máznu, třeba mě překvapí..značku neznám takže + za to.

4. + 5. Šampon a kondicionér Kiss my face whenever - přírodní vlasovka..uvidíme rozhodně na zkoušku fajn když se osvědčí nechám si na cesty..snad se tím dají umýt vlasy aspoň 3x..:D  Opět značku neznám, takže je fajn že něco nového prozkoumám..:)

6. Anatomical sprchový gel - tato značka se mi jeví v celku sympaticky..pěkné barevné obaly..sprcháč mě neurazí zvlášť s pumpičkou..jak praktické..ale asi sem z toho na zadek nesedla..:DJj je to tentokrát takové ne moc pozitivní já vím..asi je to tím, že jsem se na krabičku tak moc těšila..a prostě prvotní nadšení se nedostavilo..Asi to bude jako s únorem, kdy mě to totálně nedostalo, ale vše nakonec používám..:D Škoda, že i přesto že jsem objednávala hned první den v poledne ani hřeben ani velký výrobek nemám..jaké já mám štěstí..:D

Objednávaly jste toto vydání nebo snad ještě dokoupíte? A co na obsah říkáte? :)