Vzhledem k tomu, že jsem si po delší nemoci chtěla udělat radost a mít nějaký výlet vypravila jsem se do Prahy. Docela jsem si na to nachystala peníze takže jsem to mohla rozjet;)  
Bohužel fotky z místa činu nemám ač jsem říkala jak to všechno vyfotím..ale můžete mrknout na můj Instagram něco málo tam je..Jinak docela dost fotek na netu kolovalo.
Na veletrhu jsem byla po třetí a musím říct, že mě letos docela vyhovoval a to tím, že primárně jdu po lacích (vlastně mám jen ty) :D
Takže pokud chcete laky a celkově věci na nehty a modeláž běžte tam a nezapomeňte na netu vytisknout levnější vstupenku za 80kč.! Rada pro příště :) Hodně lidí o tom neví.
Jinak dekorativka tam byla opravdu jen lehce poté docela dost pečující kosmetiky a docela i té vlasové..přístroje a modní přehlídky, body art, nail art atd. 


Mě uspokojil stánek OPI kde byly tři nové aktuální kolekce + dva stojany standartní nabídky kde jsou umístěné i starší kolekce. Cena 175kč/kus Krabičky mini laků kolem 330kč. Potěšil mě koš s výprodejem kde byl kus za 95kč. K nákupu jsou i malé dárečky vzorečky (scrub, mýdlo, krém). Stánek je maličký a  je tam docela dost lídí.
Jinak mě uspokojil stánek Modeláže kde byla dostupná China glaze -  měli tentokrát docela dost nových kolekcí. Jen se mi zdá že už laky nenabízí za akční ceny..dříve podle mě laky ChG stály něco kolem 100kč teď normální cena 150kč a ty lepší kolekce (Hologlam) 225kč. Jinak jsem vše vynechala (až na papírový zvířecí pilník s leštičkou). Ale měli gely, zdobení, Xl destičky na razítkování atd. U vstupu jsem dostala kupony i na modeláž a využila jeden za nákup nad 850 sleva 150. Takže jeden lak byl zdarma..aspoň nějaká akce.
Stánek Orly byl chudý..oproti podzimu snad měli jen jednu kolekci (taky už starší) a jeden stojan takových těch normálních barviček. Opravdu nic moc nepředvedli..:(
To stejné stánek Nubar..sice potěší kupón 1+1 zdarma..ale když už skoro není z čeho vybírat..Opravdu veletrh od veletrhu mají míň a mín stojánků s laky..jako by čekali že jednou vyprodají úplně vše. Loni na jaře to byl ráj teď nic moc. Jeden kupón jsem nakonec využila..takže 2 lačky mám. 
Dokonce se na veletrhu objevila Essie..ale bože značka která má laků tisíce a doveze sebou dva malé stojánky kde ještě půlka je péče..cena 210kč taky není žádná echt sleva a ještě se dámy na mě koukaly jako bych snad žádný lak nikdy neviděla!! Takže nic mě nenadchlo a nic nemám.
Stánek Jordana tady bylo plno lidí a laky jsme si vybrala ty co jsme měla z netu nastudované + jednu péči..chtěla jsme i dekorativku, ale nakonec nic moc..takže zůstalo jen u laků. 
U Golden Rose také bylo plno..já šla hlavně po Jelly Jewels, které měli za fajn cenu 60kč ( v Brně v Jasmíně 99kč) a pokud ste koupili 4 laky jeden už vyšel jen na 50kč. Takže mám 4 krasavečky. Opravdu toto se jim povedlo ;)
Ještě sem zahládla kompletní stánek Flormaru..ale na ten už nakonec nedošlo ikdyž měli duochromy laky..snad budou i někde v Brně.Krom laků jsem teda ještě navštívila Bomb cosmetics o kterých jsem už psala zde. 
A opět mě potěšili..dobrý výběr všech balistik (krásné novinky) a celkově kompletní sortiment. Balzámy na rty ty božsky voněly ale nakonec nemám žádný, přece jenom mám ještě dva doma. Ceny teda normální..ale k nákupu jsem dostala jednu balistiku zdarma a celkově byli velmi milí. Novinkou byly vosky do aroma lamp za 5kč. Můžu jedině doporučit :)Celkově není veletrh pro každého, ale zase ten vstup vás nezabije a s prázdnou podle mě neodejdete.

Snad vás report neunavil, nenudil, ale opravdu jsem šla jen po lacích..i tak jsem tam nechala peněz..:D

Ještě k nákupům..Sephora a konečně má nová báze Too Faced (Artdeco pomalu vysychá! :() poté jsem chtěla korektor Fakeup od Benefitu, ale odstínově mě nepřesvědčil a hlavně odstín 01 light je úplně vyprodaný...takže mám Eraser paste a jsem zatím spokojená. Ale myslím, že na Fakeup také dojde..:D

Benefit jsem mohla koupit i v Brně, ale když už jsme tam byla..:D a měla ještě peníze..:D Ale Too faced v Brně neseženete..grrr. Snad se to časem změní.

Co říkáte letos vy na Interbeauty? A báze, korektor budu spokojená?? Díky všem za komentáře a celkově za to že jste ;)

Ps: pokud vás zajímají odstíny laků nebo nějaký chcete brzo vidět..klidně pište :)