Lak z nové Essence kolekce Floral Grunge. Z této limitky musím laky doporučit, opravdu pěkné barvičky a ještě má každá barvička jiný finnish. Ještě bych chtěla tvářenku, ale ta už typicky nebyla..:D A stále není...jestli víte kde v Brně tak pls piště..protože v Olympii není a jinde je kolekce Oz (asi ještě).

Tento lak je moc pěkná zastřená fialová, kde vidím i šedou barvičku. Lak obsahuje drobný různobarevný shimmer, který na nehtech je!! vidět. Lak je matný takže je na Vás jestli ho tak necháte nebo přeláknete topíkem. Jako lesklý mi ten shimmer  v laku příjde výraznější. 
Lak se skvěle lakoval, postačily dvě vrstvy. Schnutí rychlé. První fotky jsou tak jaký je lak přizozeně tedy matný a poté jsem přivolávala jaro v podobě kytiček. Použila jsme bílý a růžový lak ze stejné kolekce naťupala tečky párátkem a poté párátkem propojila...jak jednoduché a efektní! Doufám, že se Vám to líbí mě mooc..:) A jako tečku leský top coat..přece jenom bych ráda aby mi nehty vydržely. Výdrž ale nebyla moc dobrá druhý den už začal trochu praskat...nakonec dal 3 dny. Většinou mi to laky dělají se Seche a po více dnech tentokrát jsem použila Vytvrzovač a bohužel výdrž nic moc..

První dvě fotky jsou pro představu jak vypadá lak jako matný.  A tady už mé "super" zdobení nehtů ;)

Co říkáte na tuto kolekci? Máte něco koupeno?