Kolekce Candy shock, která je stále aktuální je hodně povedená. Jak laky tak tvářenka jsou moc pěkné..kuličky jsou taky fajn (jen docela drahé). Jen pozor na rozjasňovač..ale mě teda vůbec nerozjasňuje. Věcičky na rty ujdou  od pohledu :) Co z kolekce mám jsem dávala na Instagram kde jsem vcelku aktivní ;)

A teď už k laku tento je krásný jako banánový koktejl tedy pěkná pastelově žlutá..Opravdu pěkná jemňoučká barva, ale přesto nepřehlédnutelná a taková jarní do tohoto počasí jak dělané ;) Lak má v sobě ve stejné barvé lehký shimmer, který je na nehtech jen lehce vidět..škoda.. Lakoval se v celku dobře, 2 vrstvy. Celkově štěteček Catrice je hodně dobrý. Schnutí taky nebylo nejhorší. Ale je lepší vrstvy nechat proschnout..neudělají se bublinky. Jeden nehet měl 3 vrstvy a dost na rychlo a trochu bublinky jsou tak pozor na to :) Výdrž je velmi dobrá..3 dny a stále ok.

A aby to bylo kompletní prsteníček jsem doladila kuličkami ze stejné kolekce. Tyto jsou mléčně bílé a v lahvičce jej jich docela dost (ikdyž mi přišli docela drahé) ale nakonec se ukázali jako dobrý držák. Mám je už 3 den a stále většina drží (jen pár na okrajích a špičce chybí) a hlavně kuličky nemění barvu jsou stále stejné..což se o kuličkách MUA říct nedalo..:( Takže za mě velká spokojenost.Co říkáte na tuto kolekci od Catrice? A máte v oblibě patelové barvičky? :)