Tohle jak multifunkční výrobek, že by ho ěml mít každý doma..:) Jé to zní otřepaně, ale on je opravdu skvělý. Jde o kokosový olej od značky Purity vision. Jedná se o bio olej, který je panenský a za studena lisovaný. Kupovala jsem ho v Dmku do 100kč.

Zatím se mi osvědčil na masáže, krásně i hydratuje pokožku, zkoušela jsem na ruce i obličej a protože je prý tento olej velmi podobný lidskému tuku krásně se vstřebává a vy po chvilce nejste vůbec mastní! Výborný je i na rty a nehtovou kůžičku. Další využitím je na konečky vlasů, kde se mi velmi osvědčil..biosilk teda nepředčí, ale i tak je moc dobrý. 
Olej jsem ještě zkoušela příteli na pokožku hlavy, kde trpí na suché šupinky a také zaznamenal zlepšení, ale asi to bude chtítí ještě více aplikací. Stačí vetřít do pokožky suchých vlasů a nechát působit a pak nomálně umýt vlasy šamponém. Vlasy poté neměl mastné! 
A v neposlední řadě tento olej slouží i na bělení zubů a také prý zabraňuje množení bakterií a tedy předchází zubnímu kazu. Takže už nějaký pátek po vyčištění zůbu aplikuji olej na kartáček a projedu všechny zuby. V puse zůstává příjemná chuť a už po pár dnech je to lehce znatelné..!! 
Další kde v naší rodině olej našel uplatnění jsou packy koček. Už delší dobu jim packy mažemě (chodí ven na zahradu) takže přece jenom proč o ně nepečovat a kočky vypadájí ok a aspoň kočka ve svých 16! letech dostává péči jako v salónu..:D
Olej vydrží velmi dlouho tedy neubývá a při "hrábnutí" do oleje krásně taje. Olej je tuhý, ale pokud bude teplo bude tekutější.Také se na tomto oleji dá smažit (je to zdravější an na chuti jen lehce poznatelné) a pomáhá i při dietě, kdy člověka i lžička zasytí.

Takže za 100kč získáte opravdu multifunkční věcičku. Existuje i větší balení za necelých 200kč..Seženete v Dmku.

Edit: musím říct, že na bělení zubů opravdu zabírá..už jsou alespoň o fous bělejší!! A to nejsem zas tak pravidelná v používání, ale snažím se :)


 
Znáte, používáte? Nebo jsme Vás teď nalákala..? :) Pište velmi mě zajímá názor na tuto věcičku, protože já jsem nadšena a moje okolí také.