Ano ano profláklá Ziaja..ale u mě na blogu byla minimálně. Ale prostě kozy ty já můžu jak jako zvířátka tak tuto řadu pleťové kosmetiky od Ziaji. Tento krém mám od loňska ze slev a musím říct, že na zimu je to můj miláček a protože se blíží datum jeho existence tak ho teď intenzivně používám. 
Jak už je v názvu článku jedná se o noční krém z kozí řady, která je určena na suší pleť i na vrásky. Já sice ani jedno nemám..snad..ale jak známe zima pleť vysušuje a ochrana před mrazy se vždy hodí.
Proč mám krém tak ráda?
Krásně pleť hydratuje, je taková naducaná jak po použití krému tak ráno.
Krasně po něm voní pleť..jako taková ta čistá jemná vůně. Dobře se mi s tou vůní usníná.
Zbavil mě suchých míst mezi obočím. 
Vyhladil mi lehké linky pod očima.

Takže celkově je krém pro ty kdo mají suší pleť nebo alespoň v zimě trpí na suchá místa. Samozřejmě i pro ty kdo mají vrásky. Upozorním ještě, že krém je docela husté-hutné konzistence, ale dobře se nanáší a během větší chvíle se do pleti vsakuje.
U tohoto krému je potřeba počítat s tím, že se po něm budete lesknout, ale je to noční krém a zde to fakt nevadí. Ráno budete mít pleť vyplou, hydratovanou a jen jemně lesklou. Což stejně ráno vyčistíte a dáte svůj denní krém. Trochu jsme se bála, aby mi neucpával póry..přece jenom je to hutnější krém a občas jsme s takovými výrobky měla problém. Ale za poslední měsíc žádný problém. Spíš vidím méně pupínků či dokonce červených místeček. 

Takže můj zimní noční miláček. Ještě mám olivový, ale snažím se tento dopotřebovat a taky je mi koza sympatická víc jak oliva i výsledky jsou lepší takže oliva bude asi běham jara či další zimu..:D


Ze stejné řady ještě velmi doporučuji oční krém..ten je taky božský, skvěle hydratuje a vyhlazuje drobné linky kolem očí. Článek zde.

Co říkáte na Ziaju? A vede u vás kozí řada nebo úplně nějaká jiná? Ráda si počtu co nového vyzkoušet. A snad i vám jsem předala zajímavou věcičku na vyzkoušení. :)