Ač zelená a růžová Bioderma je velmi dobrá a jsem jejich fanoušek. Ráda vyzkouším i něco jiného, nového a přiznejme si taky něco levnějšího. 
Jednu micelárku Lirene mám z Ladyboxu a druhou už doma z doby, kdy byl kupónek na ni v Dmku. Teď když už je jedna skoro dopotřebovaná můžu říct jaká je. :)
Tak to hlavní.. asi úplně nepoznám rozdíl mezi ní a Biodermou, ale přece jenom zelená pleť dává víc do pohody(od pupínků) a růžová je zese skvělá na citlivou pleť a odlíčení očí! Tato Lirene je prostě něco mezi, hlavně Vás dobře odlíčí-pleť, zanechá pleť pěkně čístou, nelepí takže není potřeba smývat nebo tak něco. Ale na citlivou pleť nebude, protože je hodně parfemovaná a že by nějak útočila na pupínky to taky ne. Takže má jen základní fuknci a to odlíčit a vyčistit nic na víc. V očích neštípe, ale věřím že někoho může, zase opět ta parfemace a prostě není to růžová Bioderma. Já ale stejně většinou používám spec. odličovač na oči, ale když poté ještě dočistím Lirene oči jsou ok. Ale samotná by oční okolí odličovala déle než Bioderma. 
Takže pro mě je Lirene jedna z nej micelárních vod, která je z levnější řady a lépe dostupná (drogérka). Dávám jí tak 7 z 10 a to protože je taková normální + parfemovaná a na oči je slabší. A ještě jeden důvod to má velmi rychle ubývá. Takže sice stojí do 90kč, ale zase je hned pryč..
Dva lidi (já a mamka) 1x až 2x denně a během měsíce byla pryč.

Takže moje strategie teď je, že to budu střídat. Určitě budu mít doma Biodermu, ale občas vezmu i Lirene :)


Co říkáte vy na micelárku Lirene? Výhrála to u Vás nebo opak? :)