Možná monoho rozdílů mezi pokusem jedna a dva neuvidíte, ale zkuste to ;) Hned další den jsem byla silně naštvaná na otisky peřina na nehtech a vybledlé kuličky..šla jsem do města s jasným cílem najít pěknou světlou růžovku a nehty předělat (ano ano doma by snad nějaká růžovka byla ale ne dle mé předstvay..asi..:D) No nakonec mám dvě a ani jedna není tak světle růžová jako ChG z minulého článku..tak uvidíme pohledám a třeba najdu. 

Na nehty jsem nakonec dala GS - č. 155, která je teď v akci v R. a je krásná taková střední, ale pořád hodně světlá růžová - studená krémovka (plná stříbrného shimmeru až třpytek ale jemných). Cena 59kč momentálně, takže hr na ni. Lakovala se dobře, dvě vrstvy a je hotovo i schnutí je ok. Na prsteníček jsem opět dala kuličky Mua a vypadalo to dobře, ale kuličky začaly padat už po pár hodinách a opět začaly blednout..hlavně z těch stříbrných zbyla jen taková divně kovová barva..skoro jako by byly špinavé..nevím jaký lepší popis té barvy a ty ostatní byly hodně světlé..:( Takže bohužel to asi bude kuličkami...!! :( 
Výdrž kuliček teda opravdu není skvělá ať už tím že opadavají ale i tím, že blednou a opravdu to pak nevypadá výrazně, ale spíše ušpiněným dojmem. 

Jestli se Vám to děje taky nebo víte co s tím budu ráda když napíšete :)

Doma mám ještě kuličky z Interbeauty takže zkusím ty a uvidím, ale mě se u Mua líbí ještě alespoň dvoje kuličky..:D :( Tak uvidím co vymyslím..:)


Tady z pokusu č. 1 je vidět jak vypadají kuličky po noci..nejsou tak pěkně barevné, výrazné...důkaz místo slibů :D


Takže co říkáte na pokus č. 2? A celkově na takový druh zdobení? A pokud víte o dobré světlé lehce mléčné krémovce piště budu moc ráda :)

PS: Snad přežijete plno mých otázek a přeji úšpěšný pracovní týden a doufám, že konečně budu zase přispívat častěji, ale nějak jsem byla nemocná potom zase všechno doháněla..a celkově už aby bylo jaro..ikdyž na některé věci se moc netěším..v květnu a červnu..brrr Tak ať sme všichni jen pozitivní a věříme si...Krásný den :)