Kaviárové nebo chcete-li bublinové nehty mě lákaly dlouho a když už mám kuličky od Mua byl ten pravý čas to zkusit. Celkově upozorňuji, že tyto nehty nebudou úplně dokonalé a může za to lak grr...:(
Použila jsme světle růžový lak China glaze - Go go Pink, kerý je už v lahničce takový trošku mléčný..ale na natolik abych čekala tak špatné krytí. Lakovala jsme 3 vrstvy a myslím že by ani za 4 neuškodila. A to schnutí bože ani po nadlaku Four seasons to neuschnlo do rána!! Taže na fotkách uvidíte krásně otisky peřiny atd. Ale chtěla jsem varovat a ukázat že každé nehty se prostě povést nemusí..Takže tento lak já za sebe nedoporučuju špatně kryje a chnutí děs!! Na vlhký lak jsem nesypala z velmi dobře řešené lahvičky kuličky a ještě lehce přitiskla. Prý dát nadlak na kuličky se nevyplací..mohlo by se to roztéct..hm nevím raději jsem to nezkoušela. 


Celkově se mi tyto nehty moc líbí jak jednobarevné kuličky tak tento mix barviček..Ale samozřejmě je to záležitost na jeden dva dny poté kuličky odpadávají. Bohužel co mě ještě nepotěšilo, že kuličky jakoby ztrácí barvu...po pár hodinách vypadaly kuličky nevýrazně atd..No doufala jsem že jde jen o tentokrát pač jsem pod ně dala nadlak který rychle suší a ten by ty barvy mohl vytáhnout...a jak dopadl druhý pokus uvidíte už brzy :)

Co říkáte vy na kaviárové nehty? Líbí nelíbí?