Musím říct teda napsat jak jsem moc ráda, že jsem tyto laky od Golden rose v Brně objevila. Už před delší dobou jsem je zahlédla na netu. Jde o laky Jolly Jewels, které mají trochu základové tekutiny v nějaké barvě, ale hlavně lak obsahuje různě velké různě barevné třpytky, glitry, obdélníčky, puntíky atd, záleží jaký odstín koupíte. Některé jsou dokonce složeny jen z těch tvarů..velmi na husto. V nabídce jich je hodně. A protože obchod Golden rose v Brně skončil jediná šance je dobře známá drogérka Jasmína..a minulý týden jsem je našla...třikrát huráááá :) Jeslti mají úplně všechny odstíny netuším, ale výběr byl solidní aspon takových 10 jich tam bylo.

Zatím mám jen jeden, ale určitě si ještě pro další zajdu..třeba budou i na Interbeauty.
Tomuto procovně říkám maková panenka..a proč?
Protože základní barvička je bilá lehce šmrnclá bledě modrou a v laku jsou tmavě modré až černé malé puntíky a větší červené puntíky. Takže tmavé puntíky jsou mák a červená to je sukénka makové panenky..no blázen..:D 
Lak už velmi slušně kryl v jedné vrstvě, ale nakonec jsme dala dvě. Sice se puntíky překrývají, ale vypadá to i tka velmi dobře. Nanášení bylo dobře, štěteček taky a puntíky nikam neutíkaly. Schnutí uplně mega rychlé. Dala jsme vrstvu top coatu pro větší lesk a také aby povrch nebyl hrubý..což zas tolik nebyl překvapivě!! Ale já prostě bez top coatu neexistuju.


Znáte, máte Jelly Jewels od Golden rose? Nebo vás takovéto laky neberou?