Hurá i já mám něco od MUA a že to trvalo. Počkala jsme si na akci 50% sleva na vše což bylo někdy na koci ledna  a balíček mi došel v úterý 19. 2. Už jsem opravdu měla obavy, že balíček nedostanu...ale naštěstí se tak nestalo. Objednala sem za 30 liber a platila těch 15 což je asi 450-480kč a teď uvidíte co za takové peníze dostanete. A není toho málo..:)
Tak a co mi přišlo ( je to čistě jen ukázka toho co mám..vše ještě nemám odzkoušeno)

Mám tři paletky a to v odstínech Glamour days, Undressed, Pretty palette. A musím říct, že paletky jsou opravdu skvělé. Dále krabičku kde je makeup, korektor a rozjasňovač (ta největší krabička) to se mě zatím zda podprůměrné..:( potom jedna rtěnka..hm asi ani odstín ani konzistence není pro mě..no uvidíme. Dále kuličky na nehty jé na ty se těším sou moc krásný. Dva laky, které jsou pěkné a pro mě další výzva na testování neznámých laků. Dále lesk na rty, který výborně kryje (skoro jako rtěnka) a lehce po něm brní rty- zvětšuje je. Báze pod oční stíny...hm nevím měla jsem jednou a do hodiny už jsem měla stíny slité do čárky..Já mám sice šílený víčka..ale i tak tohle teda néé, takže ještě dám šanci a jinak půjde dál. A poslední dvě věcičky. Bilá tužka ta je skvělá..krásně kreslí a vydrží! A moje nová vášeň tvářenky..takže nemohla alespoň jedna chybět (pozor na fotce se zdá moc oranžová ale je něco mezi oranžovou a růžovou odstín 1). Zatím se zdá fajn. A nebojte myslím, že většinu věcí na blogu uvidíte až je otestuju.

Ale celkově musím říct, že to určitě nebyla poslední objednávka od MUA jen spíš už některé věci nebudu objednávat. Ale paletky a tužky zatím určitě!!


Co říkáte vy na šílenství kolem MUA? Co byste mi ještě doporučily?