Miss sporty velmi podceňovaná značka. Přitom laky má velmi kvalitní i odstíny jsou zajímavé. Dál jsem slyšela chválu na řasenky. Tato novinka v podobě 3 laků, které jsou duochromy (dle Miss sporty Metal flip) je velmi lákavá. Zvláště když duochrom laky nejsou v drogérkách běžně k sehnání. Barevně najdete tento a poté jeden jdoucí do vínova a druhý více hnědy do zlatava a tento. 
Který mě příjde asi nejlepší..no uvidíme.  Barevně jde od středně modré k světlounce zelená a na určitém světle jde krásně vidět i fialová. Takže jde o mix těchto tří barviček. A krásně se mezi sebou prolínají. Musím říct, že žádný podobný lak nemám a myslím že jde o hodně originální kousek v našich drogérkách unikát! Lakoval se velmi dobře a ve 2 vrstvách kryl dokonale. Schnutí taky rychlovka. Jen výdrž spíš tak 3 dny pak se kousky začaly odštipovat. Cena 44kč..co víc si přát..já snad jen další kousek jeden asi ještě bude můj :)

Fotek bude trošku víc..snad z nich uvidíte tu krásu..;)
 Zaznamenaly jste tuto novinku v drogérkách? Líbí se Vám tento modrý? Nebo půjdete do jiného? Vše mě velice zajímá tak pište ;)