Laky Jordana, která teď zažívají velký zájem blogového světa. Odka na eshop a dále se v Brně dají sehnat v malém obchůdku s bižu naproti knihkupectví Kanzelsberger na Josefské. Nemají úplně všechny odstíny ale i tak je výběr velmi dobrý a mají hodně i těch glitrových. 
No a teď už k samotným lakům, která jsem zatím vyzkoušela dva.
První je krásná švestková fialová s růžovou..odstín Purple bright (nebo jak jí posat však fotky vám řeknou víc). Stačí jen jedna vrstva pro plné krytí a lakuje se moc dobře, štěteček je fajn tenký a delší. Lahvička je taková zastaralá, ale proč ne aspoň je sbírka laků pestrá. Schnutí laku bylo bleskovka a výdrž..no dva dny úplně ok..pak už jsem zpozorovala malé uštíplé kousky. 

A aby toho nebylo málo a vypadalo to na koncert kam jsme šla pěkně dala jsme na prsteníček efektový lak v podobě srdíček. Protože Essence přišlo jen s fialovými srdíčky tak smutnit nemusíte Jordana má tyto srdíčka ve světle růžové, ale i klasiku červené. Tak a ty růžové, odstín Pink Hearts jde o průhlednou tekutinu plnou maličkých růžových holo třpytek a světle růžových srdíček. Srdíček je tam dost, ale i tak musíte štětečkem lovit. A na nehet nanášet ťupknutím srdíčka a pak přetřít jen těma třpytkama a chce to nadlak..:)


Co říkáte na laky Jordana? Znáte neznáte? A co říkáte na srdíčka? Přeji fajn den :)