Začneme trochou kritiky na mou osobu. Vánoční dárky jsem po vánocích nestihla vyfotit, protože o svátcích jsem byla s rodinou a poté jen dva dny doma, které stejně byly hodně akční a potom už jsem frčela na silvestr ze kterého jsem dojela 1.1..začala si akorát chystat registraci předmětů na další semestr a 2.,3. jsem trávila nad učením. Včera napsala zkoušku a byla hafo unavená. 
Takže až dneska plánuji nafotit vánoční dárky napsat i články na laky co jsme poslední dobou nosila..Jen mě šíleně štve, že sem si omylem smazala fotky nového třpytivého laku Dermacol..:(
Tak jsme Vám to trochu osvětlila proč sem se tak dlouho neozvala..a musím říct že mi to hodně chybělo..A dodatečně Vám přeji ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK..ať je úspěšný a vše se daří..:)

Jako první dodatečný článek jsou moje Vánoční nehty, které jsem nosila celé vánoce. Hodně se mi líbí ruffian nehty a tak jsem zkusila další kombinaci. 
Jako podklad jsem použila stříbrný lak od Essence a na to červený lak Rimmel - Hot gossip a poté aby to bylo echt vánoční a a také abych ho zase provětrala lak ChG - Ring in the red zde v celé kráse.

Lakování bylo rychlé a pěkně to schlo i přez 3 vrstvy. Červený jsem použila proto, že by třpytky v jedné vrstvě nekryly a tím pádem by se hůř dělal oblouček toto bylo rychlejší a pohodnější..:D
Povrch nebyl extra hrubý, ale stejně jedna vrstvy top coatu je potřeba. Výdrž dobrá 4 dny pěkné pak díky Seche trošku loupání.