Zase jedno spotřebováno..tentokrát je to za delší dobu a stejně toho není moc..:( :D


Máme tady mléko na uhlazení vlasů Got2b - dobré, ale na moje vlny málo..takže znovu nekoupím.

Další je gel na obočí od Elfu - no zvýrazní dobře, odstín taky ok..ale provedení je špatné. Průsvitná část se moc použít nedá má takový divný štěteček a velmi brzo to v této části prasklo a nešlo to otvírat. No stejně mi šlo víc o hnědou část. Ale znovu nekoupím..Alverde je lepší!

Balea třpytivý krém - recenze zde. Velmi voňavý i funkční výrobek, takže mám ještě jeden do zásoby na jaro/léto.

Bioderma a její slavná Sensibio micelárka - výborná na citlivou pleť i tu normální. Moje stálice doma mám další na doplnění. Asi sepíšu i samostatný článek na téma péče o pleť. Ale zde něco o ní.

Suchý šampon Swiiss o-par - já ho tolik neužiju..ale i tak byl dobrý..bílý nádech se dal lehko odstranit. Vlasy pěkně voněly a další den přečkaly. Teď zkouším jiný a příjde mi velmi stejný.

Elf balzám na rty - je tu znovu, protože se velmi rychle spotřebovává. Ale je super mastný. Cena 40kč..Hm pokud ještě něco u Elfu obejdnám tak borůvkový přihodím jinak na to kašlu. Recenze zde

Kosmín regenerační krém ny rty - výborný, mastný, léčí koutky, opary atd. Jen má silnou vůni kafru a to není pro každého. Recenze zde

Radox shower smoothies - fajn sprchový gel, který má i zrníčka (není to přímo peeling). Vůně fajn kokosová. Ale nevím zda jde sehnat dostala jsme ho minulé vánoce.Odlakovač Essence s vůni kokosu - ale jo i docela voní. Odlakovává dobře, ale kůli balení a asi i schopnostem u mě vede Cien odlakovač. Ale tento asi ještě někdy koupím a přeliju. Nehty nevysušoval a cena 29kč je férová :)

Biosilk silk terapy - chystám podrobný článek. Ale už teď vám můžu říct, že na suší vlasy, zvláště vlnité kudrnaté je to výrobek za milion!! I toto malé balení mi vydrželo 3 měsíce 2x týdně po umytí vlasů. Seženete v Douglasu za 59kč. Článek brzy!


Jemný peeling s jojobovými estery od Nobilis tilia - vzorek z Ladyboxu. Velmi příjemný, jemný peeling s olejovým základem ve kterém jsou peelingové kuličky. Vyčistil pleť pěkně..ale mám teď nějakou horší pleť no on za to snad nemůže..Uvidíme ještě mám jeden pytlíček.

Garnier 7 days tělové mléko - no mám ho už pekelně dlouho. Prve (po opalování) mi přišel absolutně nehydratující. Teď to docela ujde..ale 7 dnů to teda nevydrží tak max ten 1-2 dny se dá na kůži poznat hydratace. Znovu už asi nekoupím. Teď mám za úkol všechny své mazadla vypotřebovat.

Satin care pěna na holení - klasika..jinou nekupuji, jen střídám vůně. Holí se s ní dobře..nevysušuje.

Hurá 13 věcí jsme spotřebovala..a docela dost staré (hodně staré) dekorativky vyhodila.. Takže docela jsme to pročistila. A už se blíží další dopotřebování hlavně věcičky na obličej...a možná i zas něco na tělo. Na obličej teď nic moc nenakupuji..tak uvidíme..

A jak se Vám dařilo za prosinec leden spotřebovávat?