Ač sem tvrdila, že na Lednový Senzabox kašlu..jejich mail mě nahlodal..a že se blížilo konec zkouškového chtěla jsem si udělat radost. A tak sem dopadne tak, že mám tento měsíc obě krabičky..Jak to bude dál už raději nevykřikuji..uvidíme..ale přece jenom bych chtěla zůstat u max. jednoho boxíku..:D

Tak a teď už půjdem na boxík..Kdo ho ještě nemá a nechce přijít o překvápko prosím nečte dále :)
Jediné co mě tento ěmsíc nepotěšilo..byl servis pošty aspoň co se týká podání zprávy o doručení. Většinou mi příjde mail v den kdy mají balík pro mě a pak ještě další že zítra bude doručen. Tentokrát nic..tak sem měla obavy že mi dneska nepříjde. O co lepší bylo když jsem ráno před zkouškou ještě před 9 otevírala dveře poště..snad si nevšiml, že jsem měla pyžamové kalhoty s Bambim :D Takže nakonec předání proběhlo ok..nejhůř by to vzala mamka. Takže ok ale příště ten mail pls..:)

Krabička je moc pěkná..modrá do tyrkysova..moc se mi líbí jemný papír který vše překrýval + stříbrná mašlička..Podestýlka také ok..a dopis (kartička s popisem) je pořád stejný a mě se líbí. 
Obsah je také dobrý..neříkám že všechno je 100% ale za 289kč super!


1. Fixační pudr od Dermacolu - no..jo jsme nadšená a moc!!..Mám pudrů doma dost dobře asi jen 2-3..:D A tento jsem dlouho chtěla kůli fixaci makeupu..ale vždycky sem si koupila něco jinýho..:D A teď už ho konečně mám. Líbí se mi i ten štěteček na cesty super a je jemný! Výsledky uvidíme..:)
Za mě +++

2. Ziaja olivový krém - no Ziaja mi nevadí..sice bych možná upřednostnila něco jiného ale krém se hodí. Teď jich konečně tolik nemám. Jen mi příjde hodně mastný..ale zase mě trápí šupinky u nosu a obočí..tka třeba to zachrání. Za mě nakonec +

3. Lak na vlasy Garnier Fructis - moc si vlasy nelakuju a je pravda že teď žádný nemám jen tekutý vosk ve spreji. Takže zkusím a uvidím..A na cesty bude dobrý. Za mě neutrál.

4. Freeman ananasová maska - škoda škoda tuhle mám plné balení..ty dvě ostatní nemám vyzkoušené..ale bohužel tohle bylo o štěstí. Ale jinak je maska příjemná a pleť vypne. Takže neutrál.

5. Salcura Antiac skin clearning spray- super super!! Moje pleť na černé tečky trpí a občas i na nějaký ten pupínek..zvlášť teď ve zkouškovém..takže jestli bude fungovat kupuji plné balení. Vůně mi nevadí tea tree oil je vůně příjemná a funguje! Takže za mě +++++++

6. Rituals sprchová pěna - až zas bude teplo víc se budu sprchovat a ne koupat tak se moc těším na pěnu..bude to určo příjemné a vůně pěkná! 
Za mě + 

7. Fleur de Santé tělové méko Honey - no mazaní...mám ho hodně, ale buď se rozdělím a nebo časem spotřebuji. A musím říct, že pěkně voní a i hydratuje. Ale tuto značku bych nějakou dobu v boxíkách nemusela. Za mě neutrál.

Takže bilance je jasná..nic není pro mě propadák. Dva jasné neutrály a jedna jen výběrem (ten Freeman). A 4 super výrobky. Jsme spokojená tečka..


A co říkáte na lednovou edici Senzaboxu..máte? spokojenost? nespokojenost?

Myslím, že odpůrci se najdou pořád, ale myslím, že uroveň boxíků jde na náš malý trh a myslím, že je vidět, že se zlepšují..ale trefit všem do vkusu nelze. A my objednávájící s tím musíme počítat ;) Amen :D