Ano je tu krasevec Bond...Nebo-li lak z kolekce Skyfall. Tento je koupený v Sephoře kde je ve výprodeji za 260kč (docela koukám, že tato v celku nová kolekce, kterou jsem tam snad za normál cenu neviděla je už ve výprodeji) No celkově měli z kolekce max. tak 5 laků..spíše méně.
Ale tento je moooc pěkný původně jsem myslela, že podobný doma mám, což se úplně nepotvrdilo..Ale tato Gs-ka je maličko podobná. 
Ale teď už k tomuto laku..barvičkou je to mix modré s fialovou kdy každá převažuje v jiné chvilce..chvilku je víc modrý chvilku víc fialový + má v sobě úplně drobný červeno fialový a modrý shimmer, který je opravdu moc jemný a na nehtu je vidět jen z určitého úhlu. Lakování bylo ok..první vrstva byla taková plešatá, ale druhá to krásně doplnila! Schnutí super. A výdrž je kolem 4 dnů..spíš jsou konečky opotřebené.Mě se kolekce docela dost líbila..prve jsem byla až moc nadšená, nakonec jeden lak donesl ježíšek a druhý jsme teď dodatečně ulovila..A myslím, že to bude vše. Ještě se mi líbil ten růřovo červený, ale ten bych doma asi zas našla podobný.
Nebo mi ještě nějaký doporučíte?
Co říkáte na kolekci k filmu Skyfall? A máte celkově rádi Bonda?