Zase je u nás nachvilku překolekcováno. Takže jsme si koupila něco málo od Essence z kolekce Home sweet home a Snow Jam + nějaký ten bonus navíc..:D

Z kolekce Home sweet home mám růžoovu tvářenku, růžový stín a nakonec dva laky. Kolekce je pěkná taková hřejivá, barevně pěkně laděná.  Rtěnky vypadají dobře, ale na mě asi moc výrazné. Oranžová tvářenka hm to nene ostatní stíny nepotřebuji. Lesk průsvitný to také není nic co bych potřebovala. Ještě mě zaujaly nálepky, ale byly by na mé nehty velké. A ten pytlík..je sice roztomilý, ale k ničemu a ještě předražený. Takže asi už si domů nic nedonesu..snad! :D

Tvářenka je moc pěkná..světlá část se dá použít i jako rozjasňovač..jinak po smíchání také moc pěkná barvička. Dobře se nanáší a vydrží!!Stín je hodně světlý..spíš matný..ale i tak vypadá na celém víčku velmi dobře, upraveně, ale přesto rychlovka máznete a jdete..či do koutku na rozjasněnínebo i nad obočí.

Laky mám dva a to Red-y to relax a Berry me home...brzy nalakuji..sice to nejsou úplně originální barvičky, ale nějak jsme na ně měla chuť. A na zimu se hodí.

Co se týká Snow Jam - Mám světlounce fialové pěnové stíny..uvidíme ještě jsme je nezkoušela..ale obecně tyto mívají od Essence dost dobrou výdrž. Poté mám dva laky a balzám na rty, který krásně bonbónově voní a spíš jen dodává lesk než by barvil.
Dál jsou v kolekci další dva stíny, další dva laky, pylníčky a 2 tužky na oči. A v neposlední řadě krém na ruce..Mám na vás dotaz.. Nevíte kde by ho ještě v Brně měli? V pátek jsem byla ve všech R. a nikde není :( A mrzí mě to o to víc, že sem jeden chtěla i pro mamku. Tak snad ještě doplní..
Ale asi největší zájem byl o krém a pylníčky..:D

A jako poslední dvě věcičky jsou tady Lak od MaxFactor- který už jsme viděla vyfocený na netu a je dokonalý!! Takže velké dík patří příteli, který mi ho koupil..:) chtěla jsem šetřit a vzít ho jindy a on ho vzal hned..:D

A to nejlepší nakonec. v R. opravdu někdy najdete poklad za pár korun..toto už je druhý makeup, který jsme tam  sehnala za 99 kč(druhý byl od GS..nějaký jejich starší matující a ten byl snad jen za 50kč)..:D Tento je od L´oreál a je to Matte Morphose. Jediná nevýhoda je že je tošku tmavší, ale buď se to ztratí a nebo ho budu mít na léto až se opálím. Hodlám testovat, takže o dojmy z něho nepříjdete. Ale vím, že je to hodně chválený makeup a myslím, že i dost drahý kolem 400?

Ještě jsme ulovila korektor od F&F..s kroutícím uzávěrem..a zdá se že bude dobře krýt a pěkně voní..a za 90kč proč ne. F&F kosmetika je jeví hodně kvalitně..mám už jeden korektor a rtěnku a super.


Co říkáte vy na kolekce, které jsou momentálně dostupné? A čím ste si v poslední době udělaly radost? :)