Už dlouho jsme chtěla napsat pár slov na tuto kosmetiku. Poprvé jsem se s ní setkala loni na jaře na Interbeuaty. 
Tato kosmetika produkuje hlavně přírodní balistiky a celkově šumivé kuličky do koupele. Najdete tam větší koule, menší, špalíčky a jinak tvarované balistiky. Obsahují přírodní složky, esenciální oleje atd. A můžu říct, že krásně voní a velmi dobře se rozpouští. Co bych chtěla hlavně vyzdvyhnout tak ty menší kuličky..špalíčky (velkou kouli jsme měla asi 2x a nepametuju se) krásně hydratují pokožku. Opravdu jdu z vany a mám pokožku jako by namazanou..trošku to na pokožce dělá pocit jako po oleji, ale méně mastné..příjemné.
Dále Bomb cosmetics dělá krájená mýdla, peelingy v krásných baleních, dále sprchové gely, krémy, masážítka, balzámy na rty, krémy na tělo a už i pleťovou kosmetiku hlavně masky na obličej. V neposlední řadě i svíčky a můžu říct, že ty voní božsky skoro se dají srovna s Yankee candle. (Dávala jsem jako dárek mamace, která svíčky miluje)
Ceny této kosmetiky jsou skvělé a opravdu se s Lushem nedá srovnat. Měla jsme balistik od Lush a vůbec jsem po něm neměla tak příjemnou hydratovanou pokožku a a celkově ani tak pěkně nevoněl.

jahodová kulička, perníková, čokoládová a kokosová

Vánoční špalíček

už se rozpouští

další vánoční limitka košíček


Za sebe můžu doporučit balistiky, špalíčky do koupele, mýdla (taky krásně voní nevysušují), svíčky masážítka a balzámy na rty (božksy voní a příjemně hydratují..prý dle mé mamky si poradí i s  koutkem).

Odkaz na web: http://anabela.cz/

brusinkový špalíček

balzám ny rty


Poštovné je solidní a doprava byla velmi rychlá do dvou dnů jsem měla balíček doma. Určitě budu zase objednávat a ráda vyzkouším něco nového..asi na obličej, možná i něco do sprchy, ale určitě doplním i balistiky.

Masážítko a nový balzám na rty s brusinkou...výborný

oba balzámky + masážítko
Masážítko musím říct, že ej výborné..krásně voní po vanilce je v něm dokonce vanilkový lusk..U Lush masážítka mě příjde, že je moc převoněné a moc kombinací vůní..toto je takové jednoduší. Mýdlo bohužel vyfocené nemám..a svíčku také ne..ale stačí mrknou na web :) 

A pokud se Vám nechce objednávat tak určitě se zase ukáží na nějakém veletrhu :) Můžu jenom doporučit mrknou na tuto kosmetiku :)

Znáte Bomb cosmetics? Nebo jsem vám dala inspiraci pro nákup?